| IsisIsHereMDFK a întrebat:

Salut :3 Vreau sa va povestesc o intamplare si sa va cer parerea daca are rost sa continui cu ea.

Acum 1 saptamana eu cu un prieten ne antrenam. La sport-ul pe care il practicam de 1-2 ani, parkour. In cartier vin doua fete, una din ele o cunosteam de cand eram mic. Si celalta incepe sa imi faca avansuri cand e sa plec acasa vine si ma imbratiseaza.A doua zi am fost prin parc si cand am ajuns in cartier ea mi-a zis ca m-a asteptat. Trec cateva zile si prietenul meu merge in cartier la aceea fata, eu l-am sunat si mi-a zis sa ne intalnim acolo, acolo era accea fata. Prietenul a profitat ca a plecat sa fumeze o tigara si mi-a zis sa nu bag ca vrea sa isi bata joc de mine. Eu m-am dus mai tarziu si am intrebat-o ea negand orice. Cand plecam spre seara a venti si m-a imbratisat. La inceput am tratat-o mai indiferent crezand ca nu vrea nimic serios. Dupa a zis ca suntem impreuna si a degenerat. Dar ieri a venit prietena ei si ea a insistat ca ne-am despartit desi nu o facusem. Ca sa i-o intorc m-am dus si i-am tras o palma la fund ea a alergat dupa mine si dupa mi-a zis ca nu imi face nimic, si s-a ajuns sa jucam o fripta pe palme. Ne-am jucat cu o minge destul de mult timp dupa-aia am ajuns intr-un parculet eu m-am urcat pe diferite chestii incercand webster-ul si ea se uita la mine. Faza e ca dupa ce am plecat m-a imbratisat destul de tare. Urmatoarea zi am mers afara, ploua destul de tare si am intrat intr-un bloc, am jucat ochi albastri, si i-a picat ei sa ma pupe pe obraz, eu am intors capul si m-a sarutat pe gura. Nu s-a suparat. Cand era sa plecam am pupat-o pe obraz, si am imbratisat-o.
Ce ziceti sa fiu cu ea? Tinand cont ca mi-a zis prieten-ul meu ca isi bate joc de mine? Mersi ca ati citit povestea, chiar romanul

Răspuns Câştigător
| WaterDrop a răspuns:

Ef. Prietenul tau este doar gelos ca nu l-a ales pe el.Fii cu ea, cu siguranta te place.

4 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Fata arde intre picioare si tu stai sa te piepteni ca baba frate sari pe ea nu vezi ca e disperata?

| IsisIsHereMDFK explică (pentru VerginicăVacăGrasă):

Am incercat sa o sarut, s-a intors si m-a pupat pe obraz :*(

| mihai69 a răspuns:

Tu încearcă. Vezi la final ce iese. Dar măcar nu vei rămâne cu regretul că nu știi ce ar fi fost dacă...

| FanulMeu a răspuns:

Poti sa incepi o relatie cu ea fara probleme dar s-ar putea ca si pe prietenul tau sa o intereseze acea fata, sau e doar gelos, sau poate a auzit ceva iti sugerez sa fi atent si sa discuti cu prietenul tau