| marianvranceanul1 a întrebat:

Salut! Acum 3 saptamani am vorbit cu o colega a mea de la facultate care e in alta grupa sa imi dea niste caiete de care aveam nevoie pentru niste examene. Zis si facut! Ma duc la ea la camin si ne intalnim in fata caminului. Si am stat la vorba destul de mult vreo 45 de minute. Am observat niste chestii la ea: s-a pozitionat pe scari sa fie fix la inaltimea mea, eu fiind mult mai inalt decat ea, se uita continuu in ochii mei si se tot juca cu parul continuu. Nu am mai vazut-o niciodata sa faca asta, tinand cont ca ne stim din anul 1 si am mai iesit in grup la teatru, film, un suc... M-a surprins ca a stat sa asculte toate nebuniile spuse de mine pentru ca ea nu e prea vorbareata si nici nu sta mult sa te asculte. A doua zi, o prietena care e colega cu ea de grupa mi-a spus ca tipa asta, Raluca, i-a zis ca s-a intalnit cu mine, ca am stat de vorba 40 de minute, ca i-am povestit foarte multe si ca zambea si era intantata ca m-a vazut. Tot anul asta am aflat de la fata asta ca Raluca ma placea cand eram in anul 1, plus ca ea stie ca m-am despartit de fosta prietena si i-am mai povestit despre asta ca suntem amici. Prietena asta a mea mi-a zis ca Raluca s-a certat mult cu prietenul ca e badaran, nu o respecta si e gelos; chiar voia serios sa se desparta de el.
Voi ce spuneti? Imi da vreun semnal sa incerc sa ma apropii de ea? Cum am vazut-o in seara aia nu am vazut-o niciodata si chiar am iesit de multe ori.

5 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Si se tot juca cu parul continuu. Când se joacă cu părul și se uită în ochii tăi ( te mănâncă din ochi) e semn de excitație erotică.
Imi da vreun semnal sa incerc sa ma apropii de ea?
Da. și era în faza ovulației, avea glonț - ovul pe țeavă și asta ajută să dorești un băiat, mai ales că te plăcea de un an de zile.
Nu mai aștepta să se stingă flacăra, pune gaz pe foc. Bate fierul cât e cald.

| mihai69 a răspuns:

Da.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Arde-o frate ca e la ovulatie.

| Willis a răspuns:

Păi normal. Mai mult de atât. Ce vrei să sară pe tine?
Poate dacă te prinde singur în vreun loc ferit, o sări și pe tine.

| intrebcenustiu a răspuns:

Baga-te pe ea