| andru8651 a întrebat:

Salut.acum doua saptamani si ceva am avut un contact sexual neprotejat si a ejaculat in anus, apoi nu am mai continuat.menstruatia mi-a venit peste cateva zile si m-a tinut cam o saptamana.am facut doua teste de sarcina si mi-au iesit negative. acum ma dor putin sanii, alte simptome nu am... e totusi posibil sa fiu insarcinata? doar am pus o intrebare, daca vrea cineva sa dea un comentariu rautacios mai bine sa se abtina va rog mult de tot.

Răspuns Câştigător
| EUSIATIT a răspuns:

Sincer te inteleg ca ai ceut un sfat dar rasp rautacioase au si venit desi tu ai cerut sa se abtina si totusi//... asta este societatea in care traim. SI acum sfatul meu este sa nmergi la medic pentru a fi sigura ca nu esti gravida Sfaturi cam greu la acest capitol. sanatate iti doresc si ignora rautatile,,,,, pa

24 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu esti insarcinata. Cred ca sanii te dor in perioada ovulatiei. Daca nu ti s-a mai intamplat pana acum, e bine sa merg la un ginecolog sa te vada. Eu cred ca durerea va disparea dupa cateva zile (2-3). Daca se intampla asa, du-te la ginecolog daca ea reapare in alta luna.

nony
| nony a răspuns:

applause Felicitarile mele.in sfarsit am auzit si eu o fata care recunoaste ca a facut sex anal.
Si totusi mai incearca un test, ca sa fii mai sigura, ca de la anus pana la cealalta gaurica e foarte putinhee hee.cine stie, poate a scapat un pic.Si e nevoie de foarte putin sa ai un bebel.
Bafta!

| elena a răspuns:

Da...ma abtin.

lolita
| lolita a răspuns:

Mi baietilor dar rautaciosi mai sunteti. Pt andru: nu esti insarinata, daca totusi iti este teama de o posibila sarcina incearca sa folosesti prezervativul. vazand ca nu ai habar daca poti ramne insarcinata prin anus cred ca nu ai idee nici de bolile cu transmitere anala. daca nu ai un partener stabil si nu ati facut amandoi testele de sange, mai bine nu incerca fara prezervativ, asta pentru orice eventualitate.

| felicia_7071 a răspuns:

Iti recomand sa te duci la un ginecolog si te va lamuri cu siguranta daca esti sau nu insarcinata.
Dar dupa parerea mea si dupa cunostintele mele nu cred ca ai ramas.
Stai linistita si data viitoare fi mai precauta!

| andra_8876 a răspuns:

Pai daca testele iti ies negative e bine dar pentru siguranta ta du-te la un ginecolog

| supradoza_de _vyse a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa-ti faci niste analize, asa poti fi sigura. dar din cate ai spus nu cred ca esti insarcinata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.
Nu esti insarcinata.
Trebuie sa te vada un medic ginecolog, sunt dereglari hormonale sau poate chiar o afectiune a sanului.
Sanatate.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scuza-ma ca te intreb, dar tu cati ani ai? ai citit si tu cateva alineate din anatomie? ce treaba are ejaculatul in anus, cu fecundarea?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@andru-poate, insa probabil ca nu ai citit decat prefata.acum,da-o incolo de anatomie, ce ne trebuie noua asta? hai sa-ti spun un banc:
intrebare la radio erevan:
-homosexualii pot face copii?
-nu, insa ei tot incearca.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu are nimic de-a face una cu alta si aparte daca in urmatoarele zile a fost bolnava, atunci nu erai in zilele de ovilatie. Ignora raspunsurile impertinente.Multi pupici.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai sigur esti insarcinata, ca doar ti-a zis si dumnezeu si ala nu se poate insela. Si sigur ca o sa nasti, tu ce crezi? Ce iese pe partea aia de obicei? Cam asta o sa nasti si sigur ca daca ai mincat pepeni, va avea si ochi rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai sigur esti insarcinata, ca doar ti-a zis si dumnezeu si ala nu se poate insela. Si sigur ca o sa nasti, tu ce crezi? Ce iese pe partea aia de obicei? Cam asta o sa nasti si sigur ca daca ai mincat pepeni, va avea si ochi rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@andru-si ei folosesc aceeasi gaurica precum folosesti si tu. ce nu intelegi? rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incredibil! "raspunsurile ironice"? Pai, ai noroc ca au fost suspendati unii utilizatori, mai putin stilati decat cei care ti-au raspuns aici, fiindca te-ar fi desfiintat pentru asa o intrebare. Nu te supara pe mine, nu vreau sa te jignesc, dar rar am mai citit asa o ineptie:
1. vorbesti despre viata ta intima mult prea usor. e totusi intima.
2. nu ai cunostinte despre anatomie deloc.
3. sugerezi din intrebare ceea ce ti se va intampla.
N-ai de ce sa te superi! Ti-ai cautat-o cu lumanarea!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bau voi santeti prosti ca noaptea sa mor ei! pai tu crezi ca este vreun canal intre anus si piz? vai doamne parca de pe marte ai venit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici o sansa o data ce a ejeculat in anus e imposibil sa ajunga in vagin

| andru8651 explică:

Mda, e ceva obisnuit sa mai existe si unii care au mereu ceva jignitor de spus. atata timp cat nu ne cunoastem nu ma afecteaza pe mine in nici un fel...asa ca daca tot nu are cine sa te gadile sa razi si tu putin da in continuare comentarii de astea si amuza-tewinking

| andru8651 explică:

Da, deci chiar nu ai cum sa scapi de raspunsurile ironice ale unora...

| andru8651 explică:

Eu_o_mare_enigma crede-ma ca am citit mai multe alineate din anatomie. nu te inteleg.am pus si eu o intrebare, cu ce te afecteaza asta pe tine?

| andru8651 explică:

Ok, multumesc frumos.happy

| andru8651 explică:

Hai ca nu imi place sa ma cert si nici nu e frumos.au fost si persoane dragute care m-au ajutat cu un raspuns care imi va folosi pe viitor si le multumesc frumos. o seara frumoasa in continuare tuturor!

| andru8651 explică:

Da mai, hai ca esti chiar amuzant sincer iti zic. in primul rand nu stiu ce treaba au homosexualii, ei sunt aia de sex masculin nu? ca din cate imi aduc aminte din "prefata" sistemul reproducator masculin e diferit de cel feminin, deci babeste sa fie (ca asta nu scria in carte) ei au numai o gaurica. daca o sa ma gandesc vreodata sa imi schimb sexul si sa ma fac homosexual(a) o sa iti zic tie prima data, iti promit. p. s: aaa si mai promit sa nu incerc sa fac copii ca n-am cum...si nici pe unde.

| andru8651 explică:

Hahaha.stii ce cred eu? cred ca sunt o gramada de chestii pe care atat eu cat si tu nu le stim, deci nu e cazul sa facem pe desteptii.nici un om nu s-a nascut invatat...nu cred ca e cazul de vreo exceptie. ca am glumit asta e alta chestie.nu mi-a placut niciodata sa jignesc sau sa imi bat joc de cineva asa aiurea. lasand la o parte toate chestiile astea...nici tie nu ti-ar place sa te ia cineva la misto ca asa i s-a trezit lui.deci daca ai ceva folositor de zis bine, daca nu...treaba ta.pe mine nu ma afecteaza in nici un fel raspunsurile tale, dar gandeste-te ca pe viitor poti jigni pe cineva drag tie sau invers, de ce nu? "succesuri" si o zi frumoasa in continuare! papa