| cosmina booboolina a întrebat:

ajutati-ma si pe mine:)
as vrea sa vad cum arata un himen perforat si unul neperforat... dar nu desenat asa http://webcache.googleusercontent.com/......tp?/search
nu inteleg nimic din poza asta. va rog daca aveti poze cu fete adevarate sa pot sa-mi dau si eu seama cam cum arata, ca nici daca ma uit la mine cu oglinda nu-mi dau seama, adica mi se pare cam ciudat.
fundita pentru raspunsul cel mai apropiat de realitate;;):*

2 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Lol, cel mai bine vezi "pe viu". Are mama puse borcane cu dulceata pentru la iarna? Cand vei lua sa desfaci unul, vezi cum este celofanul pe el? Si iei lingurita si *poof*, ai spart celofanul, vezi cum arata acum? No, cam asa arata si himenul. rolling on the floor

| Cronki a răspuns:

Http://3.bp.blogspot.com/......men%2B.jpg
Himenul este o membrana subtire care se afla la nivelul orificiului vaginal, acoperind (partial) intrarea in vagin. Nu exista un standard, un etalon: asa da, asa nu.
http://jenichiriac.ro/? p=90