| adi0744 a întrebat:

Salut am 13ani si im-i place de o fata.Dar nu stiu cum sa intru in vorba cu ea.Ce sa-i spun prima data.Dau funda.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai incearca sa ii ceri ajutorul/sfaturi pentru ceva. orice..de exemplu pune-o sa iti descarce o melodie de pe youtube. apoi vorbeste mai mult cu ea, cunoaste-o mai bine, gaseste subiecte in comun.Trimite-i pupici, fa-o sa se simta speciala.
Bafta!

| TheHeineken a răspuns:

Pai poti incepe prin a-i spune Buna apoi Ce mai faci? ce a primit de Mos Nicolaediverse chestii dar mai important lucru daca are prieten! Bafta

| Veronica_Ramonna_1993 a răspuns:

Ai putea sa te imprietenesti cu prieteni din cercul ei sa iesiti in grup sa o cunosti mai bine....sau daca esti o fire mai iute ca sa zic asa ai putea sa incepi usor sa flirtezi cu ea sa-i faci ceva complimente sa o inviti la o plimbare....parerea meahappy