| vallah a întrebat:

Imi place ft mult o Fata SI nu stiu cum sai spun deoarece ma tem Sa pierd acele clipe fericite cind sunt cu ea.CE Sa fac?

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Bucura-te cat mai mult de acele clipe fericite.

Răspuns utilizator avertizat
| Ali18sa a răspuns:

Nu trebuie sa ii spui arata-i ca o placi si daca nu e reciproc iti va transmite ea mesaje suficiente pentru ati da seama.Nu vei pierde clipele fericite alaturi de ea pentru ca puteti ramane prieteni si nu vad de ce ea nu ar vrea avand in vedere ca ii place sa fie in prezenta ta!