| DrT3rmistp a întrebat:

Am 14 ani si nu stiu ce sa fac, am penisul curbat in jos de la jumatate (c-am 80 de grade) destul de mult, imi spuneti si mie cum sa il indrept (daca se poate) plz! Si va rog fiti seriosi!

8 răspunsuri:
| JohnnyBi a răspuns:

Cam se scrie legat.

iei un ciocan, o nicovala, bagi scula intre si ii dai pana la rezultatul dorit.

lasand gluma la o parte tu crezi ca gasesti un raspuns al unui doctor urolog pe site-ul asta? vrei un raspuns pertinent, du-te la doctor.

| DrT3rmistp explică (pentru JohnnyBi):

Asta stiam si eu, geniule! Am vrut sa am doar niste idei, pentru ca altfel numai puneam intrebarea pe site-ul asta.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Du-te la medicul de familie sa-ti dea o trimitere (cred ca la urolog vei merge), ca sa te linisteasca cu informatii sigure. Noi aici nu putem decat sa te luam la misto laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba "dotore" sti ce inseamna 80 de grade? Adica mai are putin si ai un penis cu care poti face sex dupa zid fara ca fata sa te vada laughing)))

| Roxxy95 a răspuns:

80 de grade? Asta inseamna aproape in forma de L. Nu cred ca este chiar asa happy

| DNSK a răspuns (pentru Roxxy95):

Da..de la LOVE! nimic nu intelegeti

| HunkMan a răspuns:

Si eu o am asa laughing am 16 ani

| DrT3rmistp explică (pentru HunkMan):

Si nu te deranjeaza deloc?