| DrT3rmistp a întrebat:

Am 14 ani si am o problema cu penisul, deoarece este curbat in jos la 70 grade (destul de mult.) si as vrea sa stiu daca imi poate afecta viata sexuala si cum as putea sa il indrept.

8 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Un consult la medicul urolog te va lamuri daca ceva nu e in regula.
Sa nu-ti imaginezi ca exista barbat cu penisul drept ca un brad, toti il au deviat in vreo parte, deci, stai linistit.
Dar, mergi sa te consulte un urolog.
Si vei stii exact ce e de facut!

| Danysan a răspuns:

Depinde ce spui prin 70 de grade.Sincer asteapta pana ajungi sa o faci si apoi poti sa te exprimi daca asta e o problema sau nu. Sunt tot felul de operatii pentru a indreptata structura musculara a penisului dar lasa asta pana mai cresti oleaca.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce vorbiti ma prostilor. Da-ti laba in cealalta directie a penisului si in 2-3 zile iti trece straight face Si eu la fel facusem.

| Green66 a răspuns:

1. Îndreptarea penisului se realizează fie la rece, prin ciocănire, fie la cald, tot prin ciocănire. În ambele cazuri, indreptarea penisului presupune foarte mult efort fizic.
2. Printr-o intervenție chirurgicală.

| mary4048 a răspuns:

Se poate rezolva printr-o operatie..consulta un medic fara rusine!

| sEnOkHs a răspuns:

Pune-l pe nicovala si dai cu barosulwinking

| PinguFable a răspuns:

Cu ciocanul poti sa-l indrepti

| inger13 a răspuns:

Eu zic prima oara sa-l incerci, s-ar putea sa nu mai vrei sa-l indrepti! laughing