| SalutCeFaceti a întrebat:

Am 14 ani si vreau si eu parerea voastra despre mine pentru fiecare dintre urmatoarele puncte. Va rog sa scuzati categoria in caz ca intrebarea nu e adecvata.
1) 1.80 m inaltime (cam al 3-a din clasa);
2) 62 kg;
3) fac inot, destul de bine facut, am ceva muschi;
4) am penisul de 16-17 cm lungime si cam 5-5.5 cm grosime si e decalotat complet in erectie si cam 11 cm lungime si 4 cm grosime mort, drcalotat pe jumatate; am destul de mult par, drept;
5)ochi caprui, par destul de scurt, brunet;
6) am ceva par la subrat dar nu in mod excesiv, am mustata si inceput foarte mic de barba si le rad; am par pe maini si cam o linie de par de la parul din zona penisului pana la buric;
Multumesc pentru raspunsuri!

Răspuns Câştigător
| epurasu a răspuns:

Raport inaltime greutate esti un pic slabut dar avand doar 14 ani o sa se regleze raportul esti in perioada de dezvoltare.Ca practici sport este foarte bine! Dimensiunea de 16-17 este f buna, dar acea de...5, 5 ar trebui sa reprezinte circunferinta nu-i ok dar sunt sigur ca nu ai stiut sa masori ci doar ai aproximato tu asa la... ochi! happy si ca in realitate e colo catre 12 cm.Eu ti-as recomanda ca deoacmdata nu te rade niciunde.

| SalutCeFaceti explică (pentru epurasu):

Eu am spus de diametru undeva la 5-5.5 cm. Circumferinta, folosind matematica si diametrul fiind de 5-5.5 cm este de 16-17 cm. Circumferinta este 2 × Pi (3.14) × raza; raza = diametru : 2 ==> circumferinta = cu diamtrul × 3.14 = 5 sau 5.5 cm × 3.14 = cu 16/17 cm. E ok? Scz ca am fost prea explicit.

| epurasu a răspuns (pentru SalutCeFaceti):

Mmm in nici un caz nu ai circunferinta 16! --ti-am trimis un mesaj.

16 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stii sa masori circumferinta la penis. Nu exista circumferinta asa mica laughing masoara cu metrul ( pentru haine ), nu cu rigla. Penibil esti, Doamne. Du-te de aici cu matematica ta. Tu nu stii sa masori corect si ne mai iei cu calcule matematice. Si te rog sa imi spui care a fost intrebarea pentru ca eu nu o vad.

Esti alta dovada vie ca un om poate trai fara creier.

| Roelly202 a răspuns (pentru anonim_4396):

Exact laughing

| SalutCeFaceti explică (pentru anonim_4396):

Ca sa stii eu chiar stiu ce virbesc, ma referem la diametru, daca stii ce e ala, nu la circumferinta si, chiar daca nu o sa ma crezi, tocmai m-am calificat la olimpiada la fizica la faza pe municipiu (pe Bucuresti) cu locul 13 din 150+, anul trecut am ajuns la faza nationala si am fost si la olimpiada la matematica iar anul asta mai urmeaza sa merg la olimpiada la chimie si la olimpiada la biologie.

| SalutCeFaceti explică (pentru Roelly202):

Scrieti fara sa ganditi. 5.5 e diametrul, daca stii ce e ala. M-am calificat la olimpiada la fizica, faza peunicipiu (Bucuresti) cu locul 13 din 150+, peste 2-3 sapt o sa merg la faza pe municipiu ca sa ma calific la nationala, anul trecut m-am calificat la faza nationala, si anul asta urmeaza sa mai merg la chimie si la biologie. Te rog mult sa nu mai aprobi sau dezaprobi daca nu cunosti anumiti termeni!

| SalutCeFaceti explică (pentru anonim_4396):

Intrebarea a fost "Ce credeti despre cum arat?". Nu e nevoie sa apara, exista intrebari subintelse, dar in cazul tau e mai greu.

| anonim_4396 a răspuns (pentru SalutCeFaceti):

Locul 13 totusi e un loc foarte indepartat de locul I, II si III laughing. Destept nu prea te consider. Iar daca ai pus intrebarea cat sa te lauzi, atunci cred ca ai gresit locul. Ti-au murit laudatorii? Doamne, mare ti-e gradina. Si multi...

| SalutCeFaceti explică (pentru anonim_4396):

Avand in vedere ca e olimpiada, sunt 150 de participanti, din care 50 se califica pe municipiu si toti din fata mea fiind de la liceul Vianu, locul 13 este minunat.

| wpetterssone a răspuns:

1) 1,94 m înălțime;
2) 90 kg;
3) Merg pe jos, alerg, pilotez avioane în rimpul liber.
4) Cred că este de mărime medie.
5, 6) Vezi în fotografia de profil.

| SalutCeFaceti explică (pentru wpetterssone):

Nu imi dau seama daca ai raspuns la misto sau nu...

| wpetterssone a răspuns (pentru SalutCeFaceti):

Am greșit. Am scris ce mi se potrivește mie, nu am înțeles întrebarea. Am răspuns serios. Acelea sunt cele care mi se potrivesc mie.

| SalutCeFaceti explică (pentru wpetterssone):

A, ok.

| Csander a răspuns:

Esti prost.
Mai cere pareri despre tine data viitoare pe un site online unde nimanui ii pasa de ce inaltime, greutate si cm la oua ai tu.

| Șurubelniță a răspuns:

Nu-ţi mai pierde timpul gândindu-te dacă arăți bine în ochii altora ci axează-te să te placi pe tine însuți. Nu îți place ceva la tine? Schimbă, fă modificări până îți iese.
Oricum nu poți mulțumi pe toată lumea, dar pe tine da, întotdeauna. Dacă cauți validare din partea altora atunci niciodată nu o să îți trăiești propria viață.

| SalutCeFaceti explică (pentru Șurubelniță):

Raspuns chiar inteligent. Vreau pareri si de la altii, desi nu sunt genul asta si in general nu ma intereseaza parerile altora, am intrebat doar pentru ca voiam sa vad ce spuneti, sa imi fac o idee.