| Lilia2621 a întrebat:

Am 15 ani si 6 luni! Am avut vineri seara prima mea intilnire adevarata cu un baiat! Si vineri am avut tot odata si primul meu sarut! Mereu imi era frica de "primul sarut" insa acum am trecut peste aceasta teama! E foarte placut sa te saruti cu baiatul de care iti place, ne-am sarutat de vreo 10 ori, dar ultimul sarut in acea seara a fost de neuitatbig grin! Dar problema e ca de atunci au inceput sa mi se usuce buzele foarte tare! Am impresia ca daca nu ma sarut iarasi cu el cit mai repede voi ramine fara buzebig grin! Sau eu am facut o obsesie,,, e vorba sa ne vedem joi, dar sunt sigura ca va trece greu saptamana, nu am rabdare, simt ca imi lipseste,,, eu cu el pin acum nu vorbeam deloc, eu la fata il stiam, si despre familia lui stiam cite ceva, insa am inceput a vorbi pe net si am ajuns sa fim impreuna...sunt foarte fericita, dar deja mii dor de el, nu mai pot! Vreau din nou sal imbratisez, sa-l sarut, si sa nu ne despartim niciodata!crying(( ah buzele melebig grinsadbig grinsadbig grinsad

Răspuns Câştigător
| doar.pt.voi. a răspuns:

Buna.
Ma bucur pentru tine, Alina... Dar te sfatuiesc sa nu pui prea mult suflet in aceasta relatie deoarece sunteti la inceput.Nu vreau sa te superi, dar asa e cel mai bine.
Sper sa-ti mearga bine... iubiti-va mult!

O seara placuta!happy

11 răspunsuri:
| Cypronge a răspuns:

Buna Alina.
Primul sarut la fel ca si prima dragoste sunt de neuitat, acum tu ai 15 ani e o varsta la care incepi sa exprimentezi din viata tot ce se poate.
Buzele tale nu au nimica poate ca e ceva cauzat dar de la frigul si vantul de afara cumparati un strugrel si folosestel dimineata si seara, dar nu inainte de o intalnire pentru ca nu are un gust asa de placut la un sarut.
Ai avut parte de primul sarut, si posibil ca in viitorul apropiat sa ai parte si de primul contact sexual, cand va veni ziua aia puneti partenerul sa poatre un prezervativ pentru singuranta inprotriva bolilor cu transmitere sexuala si impotriva sarcinilor nedorite, trebuie sa stii ca poti ramane insarcinata chiar daca este primul tau contact sexual si chiar daca el nu a ejaculat inauntru asa ca protejeazate.
Inainte de a face prima data dragoste citeste asta http://www.seximus.ro/articole/sex_prima_data.php
pentru a te documenta un pic mai bine.

| SalamdePorcpentruTriviaAmuzante a răspuns:

Offf ce ssentimentt frumos :X
stiu draga mea cum e thinking
dar sti ce propun eu?
sa vezi ce fel de baiat ewinking
daca pune suflet daca doar vrea sashi bata joc de tine etc
pentru ca apoi ai sa suferi straight face
esti inca la inceput si ai sa vezi ca nu o sa dureze o vesnicieee aceasta relatie sad
dar sper sa te bucuri de acest sentiment si ai grija de uh :*
te pup

| Alleee18 a răspuns:

Treci prin "criza de dupa sarut". sa ti zic ce am patit si eu dupa primul sarut.mergeam spre casa si din reflex duceam mana la gura si mi atingeam buzele si avea o expresie de"tamp" pe fata zambind in acelasi timp.asa e dupa primul sarut vrei tot mai multe.doar liniste te si o sa vezi ca va trece de la sine.succes mult si sa va iubiti:*.

| L0vely a răspuns:

Si intrebarea care e?thinkinghee hee daca vrei sa nu ti se usuce buzele da te cu balsamwinking

| Inoue a răspuns:

Am si eu o dilemă...care era intrebare?

| YoungHomie a răspuns:

Wow laughing si tu crezi ca o sa fiti impreuna pe VECIE?laughing pana cand moartea va va desparti?laughing)

mai ziceam daca aveai 17 18 anirolling on the floor

| FanMJJ a răspuns:

Si intrebarea este ... ?

| MEMO a răspuns:

E, sa mori tu?

| Dana_8418 a răspuns:

Hm...se pare ca te-ai indragostithee hee ma bucur pentru tine>:d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai...si noi ce ar trebui sa facem...ca nu neai pus nicio intrebare, nu? app vorbeste cu el sa va vedeti mai repedewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prea tare.