| ArcherflyDiamound a întrebat:

Am 15 ani si am 2 fete in clasa cu mine pe care le plac. Si ele ma plac pe mine dar nu stiu pe care sa o aleg sa fie iubita mea, mi-e frica ca una din ele o sa se supere ce sa fac? Ajutor!

8 răspunsuri:
| ombladon a răspuns:

Harem!

| corbulalbrosu a răspuns:

Grea alegere. Eventual le pui la amandoua aceeasi intrebare despre viziunea lor asupra unui cuplu in care partenerii sa fie ceva mai mult decat niste foarte buni prieteni.In functie de raspunsul primit te vei putea orienta catre cea care o vei considera mai potrivita.Succes.

| Doub a răspuns:

Ala bala portocala.

| SkyPilot a răspuns:

Te gandesti un pic pe care din ele o placi mai mult si o alegi pe aceea. Numai ai grija sa nu evaluezi situatia gresit, fata pe care o alegi sa nu vrea o relatie cu tine si sa le pierzi pe amandoua. Cand o ataci pe cea pe care ai ales-o, procedeaza cu discretie!

| ywar a răspuns:

O alegi in cadrul unui show, sau la 7 m, la 11 m, cum vrei...
Lasa dragostea la 15 ani ca nu ti-e de folos. Mananca matematica si fizica pe paine si pe urma ai timp si de amor.

| MskDesign a răspuns:

Cine fuge dupa doi iepuri, nu prinde nici unul! Viata merge inainte si iti vei da seama pe care o iubesti.

| Plesca_Petrica_1980 a răspuns:

Mah esti tare happy bravo, ele 2 se inteleg bine? incearca sa fi cu 2 daca nu se supra niciuna esti tarewinking daca nu vezi care iti place cel m ai mult si ce caracter are. Dupa mine cu 2 ar fi hmmm SUCCESwinkinghappy

| Snuffkin666 a răspuns:

Sa o alegi pe cea modesta, fiindca ea te va aprecia cel mai mult, si daca cealalta se supara asta e...