| florin9999 a întrebat:

Am o iubita. E iubita mea de o zii si am auzit ca face sex.Nu stiu cum sa ii propun asta...Adica sa nu se supere pe mine... Putin ajutor?

Răspuns Câştigător
| Andrei_3390 a răspuns:

Se vede dar ca esti vergin.O sa incerc sa te ajut eu cu ceva din propria experieta.Incearca asa propune-i intr-o zi cind ea este libera si la tine nu-i nimeni acasa sa va intlniti si sa petreceti undeva la vreo cafenea mai pe scurt ia-o unde doreste, ca sai placa.Sa fii comic, sa faci glume hazlii sa ai un umor dezvoltat caci la fete le place asa stare la baieti.Mai pe scurt fa-o sa fie bucuroasa si fericita ca este cu tine. Apoi deja cind ati petrecut bine timpul poti sa-i propui sa mearga la tine acasa ca de exemplu "as vrea sa-ti arat unde locuiesc"si daca accepta ii bine. Apoi intrati in casa ii propui o cafea, ceai, de obicei le place Martini.Si dupa aia ii arati camera ta vezi cum se poarta ce face ce dorinte are mai pe scurt vezi in ochii ei ce intimplat trebuie si oleaca de psihologie sa vezi intr-adevar ce dea din ea. Apoi daca stea la tine pe pat poti s-o mingii sa-i spui cit ii de frumoasa si dulce cind zimbeste.Incepi s-o saruti intra asa mod senzual cu curaj ia mina ei si puni-o chiar in piloti la tine la florin mai micut sau pur si simplu intre picioare de asupra pantalonilor. Daca nu ia mina deja ii bine,apoi tu ia cu curaj si pune mina la pasarica eihappyinciarca deaspra pantalonilor caci deodata in piloti e cam brutal. Daca ea nu a luat mina de la florin mai micut si ea accepta sa o mingii la pasaricahappyinseamna trebuie s-o dezbraci incet s-o saruti pe git, piept, burta unde doresti si pe parcurs ea o sa-ti arate calea cea dreapta.Caci dupa cum am inteles ea nu-i virgina ca ai auzi ca face sex, dar nu stii precis si poate sa fie cu totul alt fel poate sa nu accept tot ce faci cu ea in camera la tine. Poate sa spuna ca tu degrabesti si ea nu-i pregatita si tu o sa-i spui ok nu nimic te inteleg foarte bine trebuie sa treaca un oare care timp.Intelegi ca numai curvele sa fete care nu se respect si din prima zi sar in pat la baiat sau daca ai multi bani esti dintr-o familie bogata, dar o fata normala doreste macar un timp sa te cunoasca mai aproape si dupa aia incerce metoda mea.

6 răspunsuri:
| DeEAஐ a răspuns:

Daca si-a inceput viata sexuala asta nu inseamna ca o sa se culce cu tine din prima zi! lol! mai asteapta si macar 1 una si apoi poate nici nu va fi nevoie sa ii mai propui uhee hee

| simonica57 a răspuns:

Daca face sex atunci va vrea garantat si daca te place chiar va fi de acord dar nu te grabi daca o cunsti de o zi ca dupa aia va zice ca doar vrei sa te culci cu ea si n o iubest i mai asteapta putin timp
fundita plizzzzzzz

| smile1 a răspuns:

Pai in primul rand nu este momentul pentru chestia asta. u te ai combinat cu ea ca tii la ea? sau ai facut-o ca sa poti face sex cu ea? deci in primul rand mai lasa putin timpul sa treaca. daca ii zici acum chestia asta sigur se va simntii jicnita si nu cred ca ti-ai dorii asta. mai asteapta, demonstreazaii ca ti la ea, ca o repecti si dupa trecerea timpului o sa ajungeti si la chestia asta. sfatul meu este sa astepti macar 2 luni. apoi iti va fi mai usor. sper ca ti-am fost de folos. baftawinking. funda?big grin

| SoRandom21 a răspuns:

De o zi? Vezi sa nu iti dea una peste fata si sa zica ca doar pentru asta ai vrut sa fii cu ea tongue

| florin9999 explică:

Andrei.Esti geniu mersi...dar nu pot sa iti dau funda...nu apare la tine oricum mersi frumos

| Andrei_3390 a răspuns:

Cu placere!happy