| lidika a întrebat:

Am 15 ani si imi place la nebunie un baiat! el este cu 3 ani mai mare ca mine. Cin suntem impreuna cu toti prietenii ma ia in brate si se comporta cu mine foarte frumos. chiar kiteodata imi spune IUBIRE...
Dar stiti am impresia ca este doar un simplu joc si ca nu ma prea place place... chiar daca il plac, si chiar pot sa afirm ca il iubesc, nu stiu ce ca fac... dati-mi un sfat. Ce as putea face in acest caz...
Ma gindesc la el tot timpul si orice clipa petrecuta cu el am impresia ca n-o s-o uit niciodata.

P. S. aproape ca m-a sarutat dar cineva a strikat momentul...

Oricum. cred ca deja ati inteles...
ce sa fac?

cum credeti ma place sau e doar un simplu joc?

Răspuns Câştigător
| BlueDreams a răspuns:

E clar ca el cam vrea sa se joace. Poate ca inca nu este sigur de ceea ce simte pentru tine sau poate doar ii place rolul de cuceritor.Ca sa fi sigura ce simte pentru tine plateste-i cu aceeasi moneda.Probabil ca el se joaca cu tine pentru ca vede ca esti moarta dupa el si esti o prada usoara.Incearca sa te joci si tu cu el si sa-l faci gelos afisandu-te cu alti baieti in fata lui.Atunci iti vei da seama si vei sti ce ai de facut.Mult Succes!kiss

30 răspunsuri:
| lidika explică:

Stiti. nu vad nimic ciudat in comportamentul lui atunci cind este cu mine. dar am o frica in suflet care ma faces sa cred ca doar e joc... deci. cin suntem impreuna este destul de natural. e acelasi ca intotdeuna.