| anonim_4396 a întrebat:

Am 15 ani si sunt virgin, ca fiecare adolescent m-am masturbat. Cand ma masturbez dureaza cam 5-6 minute pana. termin. Dar ma intreb, atunci cand voi face sex voi rezita mai mult? pentru ca ma gandesc ca atunci esti mai excitat.

Răspuns Câştigător
| NeXt_6616 a răspuns:

Mai hapciu, acum daca daca ma crezi sau nu masturbarea este catalogata de catre sexologi folositor pentru pregatirea vietii sexuale, nu cred ca vrei sa rezisti prea mult ca risti sa o satisfaci pe partenera ta si tu sa ramai neterminat, e un sentiment aiurea, daca maine faci sex e posibil sa ejaculezi mai repede cu cat cresti cu atat inveti sa te controlezi mai bine, daca vrei sa ti in tine si vezi ca nu reusesti gandeste-te la ceva non atractiv laughing

9 răspunsuri:
| Narfundo a răspuns:

Nu prietene acum lasa-ma sa iti zic adevarultongue.Majoritatea virginilor rezista un minut, maxim doua la primul contact sexual.Pe urma daca ai cu cine sa o faci iti maresti termenul.
Iti ia 5-6 minute? Da ce esti impotentlaughing te gandesti la extraterestri in timp ce o faci ...inseamna ca esti obsedat si o faci degeaba.

| Adyr0 a răspuns:

Nu o sa rezisti mai putin. Vezi nu te mai masturba ca nu-i sanatos. Lasa ce zic unii "experti" ca vezi e sanatos, si ajuta sa te cunosti si nu mai stiu ce. Tu trebuie sa-ti cunosti partenerul nu pe tine. Crede-ma pe cuvant ca nu-ti face bine, vorbesc din proprie experienta. Creeaza dependenta, e la fel ca tigarea. Din moment ce te apuci iti va fi foarte greu sa te lasi sau nu o sa mai poti sa te lasi deloc.

| Silviu591 a răspuns:

Nu vei rezista. daca la amsturbare, unde nu ai fata dezbracata in fata rezisti doar 5-6 min, iti dai seama atunci cand te vei saruta cu ea.cand va atingeti corpurile goale, cand ti`l freaca, cand il introduci in ea.cum vei rezista atunci? big grin

| Gosh. a răspuns:

"ca fiecare adolescent" raised eyebrows?

In fine. In legatura cu intrebarea ta.
Da, cu siguranta happy

| Dreamin a răspuns:

Da esti. Oricum cred ca nu!
la fostul meu dura 15 -30 de minute mai mult nu happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu e cam la fel

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ca fiecare adolescent raised eyebrows, si eu sunt adolescenta si nu am facut asta niciodata, mi se pare super scarbos, dne nu stiu cum puteti sa faceti asa ceva. e oribil, ingrzitor straight faceX-(. ma rogg referitor la intrebarea ta " cred ca nu 'winking.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai eu cred ca vei rezista si nu cred ca iti vine sperma deodata... eu numai sunt virgin si ma masturbam din 5 zile si na. cand am facut sex cu o fata a durat ceva pana ce mi-a venit sperma

| sweetut a răspuns:

Mai esti vrigin? ca pot sa te ajut. pentru niste banuti normal