| anonim_4396 a întrebat:

am 16 ani, iar penisul meu in stare de erectie are 13cm. intrebarea mea este: Penisul meu are o marime NORMALA? nu este prea mic? ma poate ajuta in viata sexuala sa satisfac o femeie?

Răspuns Câştigător
| Azµre a răspuns:

Poti satisface o muiere lejer stai linistit!
Vaginul are in adancime in jur de 8-10 cm adancime el putand sa se mareasca in timpul actului pana la maxim 15 cm la unele femei (exceptii).
Esti ok stai linistit!

4 răspunsuri:
| marialungu a răspuns:

O satisfaci oricum daca te iubeste

| Uvuvwevwevwe a răspuns:

Baaa nu fi asa disperat

| Azµre a răspuns:

Am mai raspuns si in alte topicuri, este complet normal!
- lungimea medie a penisului in stare erecta: intre 12.6 si 14, 5 cm;
- circumferinta medie a penisului in erectie: intre 8, 8 si 10 cm, si poate ajunge la 15, 6 cm

| crizamondiala69 a răspuns:

Cam mica, dar fiecare se descurca cu ce are. lasa ca mai creste