| TheThingThatShouldNotBe a întrebat:

Salut am 16 ani iar prietena mea 13.suntem impreuna de 8 luni iar weekendu asta e ziua ei si face 14 ani. dati-mi niste idei va rog ce cadou i-as putea facepuppy dog eyes si nu spuneti de poze puse in rama sau asa pentru ca asta am m-ai facut-o

6 răspunsuri:
| doc69 a răspuns:

Un tort mic lilliputan cu un la multi ani pe el si sa il papati amandoi impreuna la unul din locurile voastre de intalnire

| puimik3 a răspuns:

O chestie de plus love struck fetele adora in general jucariile de plus. Ciocolata, flori, poate un mic parfumel, o felicitare happy

| puimik3 a răspuns:

Un breloc care sa fie jumate la tine si jumate la ea tongue

| Yuuki98 a răspuns:

Trandafirii, ciocolata, parfum.thinking sau un lantisor.:X ceva ce sa va reprezinte`.love struck

| lexzor a răspuns:

Parerea mea. Sa te duci cu flori, 2 trandafiri, si inca 2 flori care ii plac ei. Sa te duci la ea cu ciocolata ei preferata. Asa iti arati iubirea/dragostea fata de prietena ta. Sincer sa fim esti cam "in varsta" pentru ea. Parerea mea!

| Shocket a răspuns:

laughing) pai o cutie de bomboane un buchet mare de flori, un sarut, un animalut de plusi ati zic eu le plac la fete!