| Andrei199114 a întrebat:

Salut am 17 ani, si vreau sa imi fac o prietena, pana acum nu am avut, cunosc fete dar nu stiu cum sa le fac sa ma placa, nu stiu cum sa vorbesc cu ele va rog spune-ti cum trebuie sa ma comport in preajma lor.

6 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

O floare, o ciocolata si apoi vezi tu cu merge treaba.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

La 17 ani trebuie sa zbori din floare in floare, dale palme la fundulet

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fii tu insuti pentru inceput, nu incerca sa pari ceva ce nu esti si cauta sa conversezi mai mult cu ele. asa cum cu baietii vorbesti fara niciun stres si te porti normal, asa sa fii si-n preajma lor iar restul o sa vina de la sine. dar nu forta nota, ca altfel e posibil sa te respinga.

| TheLoveDoctorr a răspuns:

Este esential sa le faci sa rada, sa se simta bine in rezenta ta, incearca flirturi mai usoare pentru inceput.

| Dugalle a răspuns:

Ori mai astepti si poate lucrurile o sa vina de la sine ca o sa te maturizezi pe timp ce trece ori... pe bune, nu te iau la misto, grow some balls.

Răspuns utilizator avertizat