| vivigreen a întrebat:

Maine ies cu baiatul de care imi place. Dar faza e ca ma simt destul de aiurea, nu stiu ce sa ii spun, cum sa vorbesc cu el, vreau sa ma placa mai mult decat o prietena, adica vreau sa-l impresionez.Cu ce sa ma imbrac, cum sa ma comport?

Răspuns Câştigător
| LOwee02 a răspuns:

Imbraca-te potrivit varstei tale si nu prea extravagant. Fii naturala; daca il impresionezi, macar sa fie marcat de felul tau de a fi. Daca ajungeti la subiecte si intrebari destepte, fa in asa fel incat sa pari mai isteata ca el, dar nu intr-un mod arogant.winking In rest totul ar trebui sa curga de la sine, daca intr-adevar si el te place si tu pe el. Mult succes! Anunta-ma, te rog, daca a iesit bine intalnirea. happy

5 răspunsuri:
| Atzumy98 a răspuns:

Imbraca-te cu ce te imbraci de obicei, fi tu insati, glumeste, vorbiti, daca chiar il intereseaza o sa te placa asa cum esti big grin.

| Ichnat a răspuns:

Un baiat nu trebuie impresionat ca il speri big grin Fi tu insati

| emotiva a răspuns:

Incearca sa vorbiti despre filme, fa glume si afla ce lucruri ii plac ca sa vb cu el despre asta.In ce clasa esti?

| vivigreen explică (pentru emotiva):

A 9 ahappy

| emotiva a răspuns (pentru vivigreen):

Succes si sa ne spui cum a decurs intalnireahappy