| irina_1561 a întrebat:

Am 18 ani iar prietenul meu 24.Ne intalnim de un an si jumate.Eu inca sunt virgina si prietenul meu mi-a zis ca o sa astepte cit o sa fie nevoie, dar cite odata cind suntem singuri el ma saruta ma atinge si se incepe ceva mai mult.Se vede ca isi doreste ceva mai mult de parca m-ar minca cu privirea.Chiar cite o data parca isi pierde mintile. Apoi eu ma supar si el imi zice ca nu vrea sa se intimple asta fara sa vreau eu, dar parca cineva l-ar impinge si isi pierde mintile...de parca nu isi da seama ce face...eu nu vreau in timpul cela sa-l mai sarut dar el nu se poate opri.Eu sunt sigura 100% ca el ma iubeste dar de ce e asa de pofticios cind incepem sa ne sarutam el incepe ceva mai mult si zice ca la momentul dar parca nu se poate stapini. Dati-mi va rog mult cit mai multe raspunsuri. FUNDITA

Răspuns Câştigător
| Christtine a răspuns:

thinking incearca sa vorbesti cu el despre sexstraight face. intreba.l cum ar face prima data, cum s-ar proteja si lucruri din acestea. e cam maricel. la 24 de ani nu e virgin ca sa poata sta prea mult "pe uscat". Si un an si jumatate e destul de mult incat sa prinzi incredere in el si sa tii cu adevarat la dansul.

Acum e la aprecierea ta daca el chiar merita sa fie "the first".
Dar cred ca e ceva frumos intre voi, din moment ce sunteti de ceva mai mult timp.

Succes, si nu uita inca ceva. intr-o relatie nu trebuie sa-ti fie jena. poti vorbi despre orice cu partenerul.
te pup:*

11 răspunsuri:
| lolly a răspuns:

Unii oameni se lasa cuprinsi de sentimente, si e greu sa te abtii odata ce pornesti. poate il exciti si nu se mai poate oprii:p

| LeuTz a răspuns:

Pai tu vrei sa mori virgina? Esti cu el de un an jumate si il tii pe uscat de atata timp la varsta aia? Esti nebuna la cap

| nobody_4657 a răspuns:

Mai, eu una cred ca prietenul tau e prea bun. sincer. adica el te asteapta de atata timp si cum au zis si altii el la 24 de ani o fi facut pana acum si daca te iubeste atat de mult eu zic ca merita sa o faci cu el. daca tu nici dupa un an si jumatate nu tii la el incat sa o faci cu el, inseamna ca TU nu-l apreciezi. de ce ti'e frica sa o faci cu el totusi?

| Fashion a răspuns:

Eu zic sa mai astepte cat mai vrei tu... totusi eu te sfatuiesc sa faci cum simti tu! daca vrei sa ramai virgina pana in noaptea nuntii fa-o! daca nu, ce mai astepti? Trebuie sa faci ceea ce simti! Asculta-ti inima! :X :* Take care!

| OpenMyEyes a răspuns:

Cand te saruti cu cineva ai sentimentul acela de al mangaia...asa si iubitul tau doar ca fiind mai mare se lasa dus de val.cred ca el incearca sa te convinga sa o faceti iar dupa aceea isi cere scuze ca sa nu te superi...

| Serafir a răspuns:

Poate e vampir de ala din twilight laughing))))))

| danacatalina a răspuns:

Te iubeste asta e clar nu statea asa mult cu tine fara sa faca nimic,toti baietii sunt pofticiosi, si no sa poata sa se stapaneasca niciodata ca asta e legea firii, toata treaba e sa il opresti la timp si sa nu il lasi foarte mult sa saliveze ca la un final isi cauta alta prada. daca tu crezi ca e alesul ar trebui sa faci pasu acesta.ai grija ce alegere faci.mult noroc

| anonimCelebru a răspuns:

Il inteleg perfect, la 24 de ani presupun ca nu mai e virginhee hee deci stie el ce stie...
ps: daca il iubesti nu-s ce te mai retine, ai si varsta big grin

| onik_6308 a răspuns:

Ha dai drumul la treaba ce mai astepti.

| andrutza93 a răspuns:

Isi doreste ca relatia sa evolueze... Are 24 de ani cat poate sa mai rabde? Insa daca tu nu esti pregatita nu trebuie sa faci asta doar ca sa-i faci pe plac lui. Gandeste-te bine inainte sa nu cumva sa regreti dupa aceea.

| irina_1561 explică:

Mie mi-e frica de ceea ce poate urma...Si de cite ori incepem el nu foloseste nimic adica protektie si eu nu stiu cum sa-i spun...