| EddYYYY a întrebat:

Am 19 ani, cred ca mai sunt virgin. Am facut sex pentru prima data acum si nu am simtit nici o durere nimic nimic, nu mi-a curs deloc sange... credeti ca mai sunt virgin?

11 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Iti reamintesc ca nu esti fata.Documenteaza-te despre virginitatea baietilor! Sex ai stiut sa faci, dar de altfel ai vrea sa "patesti" ce patesc fetele atunci cand se dezvirgineaza, nu? Serios, chiar nu e greu sa cauti pe google chestii dintr-astea care trebuie sa le stii obligatoriu! Mai ales cand iti incepi viata sexuala.

pa, pa.

| Flav a răspuns:

Daca mananci musturoi, crezi ca-s miroase gura a ceapa?

| TeoPT a răspuns:

Din moment ce ai facut sex cum te-ai gandit ca mai esti virgin? virgin inseamna ca nu ai facut sex niciodata

fiti-ar ata sa iti fie ca nu aia spune daca esti virgin sau nu. ata se rupe si prin masturbare, sau la unii nu se rupe niciodata
nu ai cum sa mai fii virgin. si pentru a mia oara documentati-va!

| Derye a răspuns:

A fii virgin inseamna sa nu fi intretinut relatii sexuale. Tu ai facut sex, deci nu mai esti.

| unione a răspuns:

Da frate, innebunesc cand citesc raspunsuri sau intrebari despre ''ata'' aia sau cum o numesc ei... Si s-au dat o gramada de raspunsuri, ca nu se rupe nimic si ei tot continua...cu ata lor dentara

| Sოﺁℓε a răspuns:

Buna! daca ai avut un contact nu mai esti virgin asta e sigur.si nu nu mai esti virgin.

| Anileda a răspuns:

Esti virgin pana ai un contact sexual.
O zi buna

Aniledă

| MihaiPloiesti a răspuns:

Baieti ata din jurul penisului nu se rupe, se largeste, decat starurile alea porno isi fac operatie sasi taie ata sa para mai interesant...mai documentativa.

| Opt1k a răspuns:

Posibil.nui obligatoriu sa se rupa din prima mai ales daca nai simtit nimic!

| c0pilutza a răspuns:

Documenteaza-te ce inseamna sa fii virgin;
pierderea virginitatii inseamna sa ai primul contact, nu sa ti se rupa ata fapt ce determina sa produca sange, durere etc.; So. nu mai esti virgin.

| Loriii a răspuns:

LA baieti nu curge sangehee hee. Doar ti se rupe ata tongue
Si mai esti virgin doar daca ai facut sex cu o fata care nu avea vaginul stramthee hee