| anonim_4396 a întrebat:

Am 22 de ani. Acum cateva zile m-am masturbat. Un lucru foarte normal la prima vedere, dar peste cateva secunde dupa "eveniment" mi-a iesit sperma din penis. Mai sunt virgin?

15 răspunsuri:
| elena a răspuns:

Mai, tu stii ce este sperma dar nu stii daca mai esti virgin? Fii linistit poti sa te prezinti in fata prietenei cu sufletul impacat pentru ca de data asta ai ramas virgin. Cand ai sa tragi mai tare de piele si ai sa simti in varful penisului o usturime si ai sa mai vezi si o mica sangerare, gata, te-ai autodeflorat, adica ce mai... cu siguranta, lucru manual se cheama.
Intrebarea nu este pusa aiurea, pustiul cred ca are 12 si nu 22 de ani...hai, virginule recunoaste ca te-am prins...

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Sigur ca esti, mincinos mic.

| Pho3nix a răspuns:

Vezi ai grija sa nu confunzi sperma cu sucul sau cu berea.

| buburuzAndreea a răspuns:

Am inteles asa: daca e ceva normal inseamna ca ai mai facut-o pana acum. Dar ce bibilici albastre, e prima oara cand ai reusit sa scoti si tu un orgasm? Maaama, inseamna ca nu prea te pricepi la manuit... triiist! tongue laughing

Si eu cred ca e la misto intrebarea. tongue

Shin
| Shin a răspuns:

Clar la misto happy Dar am ras bine tongue
Shin

| hândel a răspuns:

Hmmm, grea intrebare! laughing Daca Dr.BenZona spune ca mai esti virgin, asa o fi. El e doctor, stie mai bine. rolling on the floor Da la ce te gandeai de a durat cateva secunde? La mine dureaza cateva minute. laughing Bine acu' eu sunt cu 2 ani mai in varsta. Probabil cu cat esti mai batran, cu atat trebuie sa muncesti mai mult. rolling on the floor happy Ma gandeam ca lipseste o-ntrebare d'asta din partea masculina, cand am citit acu' vreo 30 min. o-ntrebare despre virginitate a unei fete. As vrea sa te am in lista de prieteni daca nu esti deja. big grin

| Ben. a răspuns:

Aici pe terra esti virgin. nu stiu cum o fi la tine pe planeta.

| ShaKuri a răspuns:

Frate. chestia asta am facut'o la 14 anilaughing)). la 22 de ani calaresc salbatic sexul opus... P. S. cand a iesit... te'a stropit?

| urbanghost a răspuns:

Frate, unde ai trait pana acum in pivnita?straight face

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Asta este pusa la misto. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nenea! faci misto? las-o dracului de treaba! poate ca mai esti virgin in anus!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Lume draga... aveti nevoie de sexologi pe aici prin preajma... dragul meu daca nu ti-ai inceput viata sexuala, sa retii un lucru nu ai ejaculat sperma ci lichid seminal, dupa primul contact sexual vei ejacula sperama...atunci testiculele vor fi pregatite din punct de vedere hormonal sa, secrete sperma. Dar si lichidul seminal are spermatozoizi.Apropo...pentru masculii care stiu sa ironizeze, stiati dragilor ca daca ejaculati in ochi exista riscul sa va pierdeti vederea? Sperma are din punct de vedere chimic, un mediu alcalin ce irita ochii, ducand chiar la boli foarte grave, mai consultati un sexolog ...suntem in secolul 21 nu pe maidan.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La cum ai pus intrebare nu ai 22 de ani dar normal ca mai esti
virginitatea se pierde in urma unu contact sexual

| grinch a răspuns:

Baarolling on the floor ma cocosez cateodata la niste intrebarirolling on the floor ben asta e tarelaughing

| rollandsinnex a răspuns:

Ps : nu ti-a iesit din greseala si pancreasul...fi serios...