| Codrutcristian18 a întrebat:

Salut, am făcut sex de mai multe ori neprotejat, dar nu am ejaculat, poate ramane gravida?

7 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Daca nu a ejaculat in tine, nu poti sa ramai gravida.

| Goete a răspuns:

Stai linistit ca nu ramai

| popik50 a răspuns:

Depinde de situatie. Daca nu era in perioada fertila, este imposibil sa ramana, daca era in perioada fertila, exista un risc de 10-15% sa ramana, mai ales daca esti mai tanar si nu-ti poti controla ejacularea.

| Lss a răspuns:

Da, desi sansele sunt mult mai mici.
Sperma poate sa fie acolo si fara ca tu sa o vezi.

| Goete a răspuns (pentru Lss):

De la altul pe care nu-l vezi laughing

| Lss a răspuns (pentru Goete):

????

| Goete a răspuns (pentru Lss):

Ce nu intelegi, ai spus in raspunsul tau ca "Sperma poate sa fie acolo si fara ca tu sa o vezi" - la care eu am completat ca de la altul, pe care nu-l vezi. Sau crezi ca daca ea o face si cu altul el va vedea?