| Denis06 a întrebat:

Am fost astazi la strand si am sarit de mai multe ori si cand am ajuns acasa mi-am dat seama ca urechea stanga imi este infundata. Aveti vreo idee cum as putea sa o desfund?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dormi pe partea cu urechea infundata. Peste cateva ore iti va trece. Si eu am trecut prin asta.happy
Bafta!

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Salut incearcă cu un bețișor cu vată s au cu capătul unui prosop curat să te stergi in urechea aceea.

| CatalinLaurentiu02 a răspuns:

Astupati urechea si inchide gura, si incearca sa dau aerul pe nas, pe nas nu o sa poate iesii datorita astuparii si iese pe urechi happy asa se desfunda

| SarosBogdan a răspuns:

Trage cu Ak 47 IN EA! Baftaaaaawinking

Răspuns utilizator avertizat
| cristy3991 a răspuns:

Din moment ce esti la dragoste si sex te sfatuiesc sa iti bagi un penis in ea