| 1234tpu a întrebat:

Salut :*
Am fost zilele trecute la o colega si ea stia ca imi place de un baiat... na si a intrat pe fb pe el si i.a zis sa ne vedem ca mie imi place de el si na. Na bine ne.am vazut si cand mergeam nu zicea nimic. Am incercat sa deschid un subiect dar nu spunea nimic. Avea niste raspunsuri atat de seci ca nu mai stiai ce sa zici. Si cand prietena asta a mea l-a intrebat daca vine a zis ca da ca sunt frumoasa si par de treaba. Si m.am simtit aiurea dupa ce am schimbat directiile. M.am gandit ca poate am facut ceva sau ca nu se simtea in largul lui si na plm... Credeti ca mai am vreo sansa cu el?
Si daca puteti, spune-ti-mi si de ce era asa de distant... si na, nu arat rau deloc
Dau funda pentru cel mai clar si detaliat raspuns

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

A fost "socat", a intrat in trac din cauza timiditatii.Mai mult ca sigur ca i-ai facut o impresie buna din moment ce te-a caracterizat pozitiv. Fara discutii te place si ar fi normal sa incerci tot tu deoarece tu esti mai tupeista. Poate si raspunsul era mai obiectiv daca ne-ai fi dezvaluit si varsta voastra.Dar in concluzie se pare ca este inca imatur si mai ales foarte emotiv si excesiv de timid. Incearca inca o data, si vei vedea ca vei castiga.

2 răspunsuri:
| Clausd10 a răspuns:

Daca i-ai spus si lui "na ***", l-ai blocat. Daca semnele din partea lui sunt incurajatoare, sunteti pe drumul cel bun. Mai incearca o ieseala cu el, incet incet se dezmorteste.

| djlukass a răspuns:

Sa nu-mi spui vrei sa faci si tu o melodie cu na na na? In primul rand scapa de ticul acesta ca numai na na na am citit si in al doilea rand asta este vocabular? "nu se simtea in largul lui si na ***.". Pe bune? un pic de feminitate numai aveti? Asa vrei tu sa agati un adolescent cu vocabular de asta? Eu unu nici nu m-as uita la tine daca ai deschide gura si ai scoate cuvintele astea pe gura sincer iti zic. Da dovada de feminitate si lasati naibii anturajele astea proaste ca sa pareti cineva. Hai pa ca alte explicatii nu iti mai dau pana nu faci o melodie cu na na.