| mika19 a întrebat:

Am nevoie de ajutorul vostru! Deci degraba va fi ziua de nastere a prietenului meu (18 ani) si as vrea sa-i fac o surpriza placuta care sa nu o uite niciodata, si nu stiu ce anume, mentionez ca suntem din orase diferite si voi pleca eu la el si nu pot sa-i fac o cina romantica sau sa ne ducem intr-un local unde eu sa pregatesc totul de inainte, va rog ajutati-ma cu idei frumoase! Multumesc anticipat! P. S suntem impreuna de un am jumate

6 răspunsuri:
| WooLove a răspuns:

Lasa Inima sa gandeasca in locul tau daca tu nu o faci. Nu va inteleg sincer... cereti parerile altora de pe net, voi chiar nu aveti un putina imaginatie sau nu-l cunosti destul de bine... pacat ca zic asta dar Lumea Internetului va zapacit mintile si aveti impresia ca totul se gaseste pe Internet.
Sa fii iubita.

| TrollHeart a răspuns:

Pai du-te cu el in pat si gata! funda? big grin

| AlinSiAtat a răspuns:

Sper sa nu primeasca cadoul care l-am primit eu de la iubita happy, o despartire!
Ptr. mine ar fi de ajuns doar prezenta persoanei iubite alaturi de mine si sa imi spuna ca ma iubeste tongue

| danutz3000 a răspuns:

Eu zic asa:TU sa ii pregatesti o cina romantica in timpul unui film bun de dragoste si apoi sa faceti dragostebig grin si sa nu te limitezi la 2 3 chestii fa tpt cei place lui si daca se va simti bine nu va uita asta nici odata iti garantezbig grin FUNDOI?:d:d:d:d:s:s:shee hee

| valiiistefania a răspuns:

Cand a facut prietenul meu 18 ani, i-am facut un tricou cu "Simply the best"si i-am luat un ceas.Gandeste-te ce i-ar placea.Tu esti cea care il cunoaste cel mai bine happy

| anita_2651 a răspuns:

Fai un album cu pozele voastre de pana acum si pe fiecare poza scrie ceva frumos legata de aceea poza sa stii ca si eu am un prieten de la 9 ani si i-am facut si eu acest cadou cand a facut 10 ani si sa bucurat foarte tare si inca il mai are si avem amandoi varsta de 12 ani.