| DeYuTzA_7492 a întrebat:

am nevoie de sfatul vostru.de 1 mai am fost cu mai multi priteni si acolo era un tip cu care ma intelegeam ff bine si stateam fata in fata si neam pupat dupa aia toata seara naum ne pupam. el era un pic cam ametin si eu credeam ca tot ce se intampla ii din cauza bauturi.cand am mers acasa unu ma pupat fara sa vreau eu. a doua zi s-a suparat si a zis ca dc m-am pupat cu celalalt si i-am zis cum o fost si eu trecut, dupa aia cand sa mergem spre casa iar ma pupat si d edata asta nu mai ea ametit...problemeste ca ii mai mare decat mine cu 4 ani si sunt sigura ca nu suntem impreuna ca a fost doar o distractie si eu chiar il plac. ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Musique a răspuns:

Ceau`
pai,continua,si daca te intreaba daca vrei sa fii cu el, atunci accepta si vezi mai departe cum decurg lucrurile.
Bafta!

1 răspuns:
| MMihai a răspuns:

Să sari coarda, că ăștia cred, că s-au jucat cu tine, și atât!