| Matzulica20 a întrebat:

Am o dilema. Am o relatie de aproape un an cu un tip. Suntem studenti in orase diferite. Ne-am cunoscut acum 4 ani cand am fost impreuna o luna. El ma iubeste enorm si eu pe el. Acum 4 ani cand am fost impreuna eram slaba si ft frumoasa. Cand ne-am impacat in toamna ma ingrasasem dar nu a contat pentru el. De atunci am avut o depresie in iarna si m-am ingrasat s mai tare ajungand acum extrem de dizgratioasa. Astept sa treaca sesiunea si sa merg acasa si sa ma apuc de sport intens si dieta. Problema e ca ma simt jenata sa ies cu el si sa ma vada pentru ca ma simt inferioara el aratand foarte bine. El zice ca nu conteaza si stiu ca spune adevarul dar eu nu ma simt confortabil nici sa ma vada, dapai sa avem contact sexual sau ceva. Ce credeti ca ar trebui sa fac? Sa il evit pana slabesc? Sa il accept langa mine fara sex? Cum sa fac sa fie bine avand in vedere ca eu nu ma simt deloc confortabil in preajma lui.

Răspuns Câştigător
| parva a răspuns:

Probabil chiar ii esti draga, nu-ti mai fa griji, incepe sa faci niste exercitii fizice o dieta ceva daca-ti doresti asta. iar partea cu sexu' de ce nu? mie de exemplu imi plac fetele mai plinute tongue poate si luiwinking

1 răspuns:
| unarab40 a răspuns:

Nu ai explicat cat ai luat in greutate si in cat timp,,,dar vezi ca si fiecare dintre noi are partea lui atractiva,indiferent ca esti slab,,gras sau urat,,,, un ingeras frumos poate te duce la iad,, dar uratl poate te indrumeaza spre bucurie,,, poti inlocui greutatea cu vaietatul in pat si va insemna mult pentru iubit,,,, bafta