| anonim_4396 a întrebat:

Salut, am o intrebare.
Am 14 ani sunt baiat m-am epilat de vreo 2-3 ori pana acum cu bicul dar m-am taiat de cateva ori la testicule mici taieturi.
Am vazut ca este o crema Farmec imi recomandati sa cumpar? pro / contra

10 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Iti recomandam sa nu mai folosesti lama acolo.
la ce te incurca parul de pe sula?

| Star2 a răspuns (pentru suntserios):

Pentru ca nu imi place sa il tin daca asta e alegerea mea care este problema ta? Eu am pus o intrebare decat sa pui un comentariu aiurea mai bine nu puneai si lasi pe altii sa dea in raspuns bun.

| Freya1 a răspuns (pentru suntserios):

Pe bune?

| suntserios a răspuns (pentru Freya1):

Pe bune ce?

| Freya1 a răspuns (pentru suntserios):

Cu ce il incurca probabil la igiena sau la estetic......cam la asta te incurca in general

| suntserios a răspuns (pentru Freya1):

Cred ca se poate spala si daca are cateva fire de par.
Estetic? Ce il vede maicasa cand ii face baitza?

| Freya1 a răspuns (pentru suntserios):

Nu il poate vedea iubita ca poate sa aiba la 14 ani sau baieti la dusuri daca face vreun sport sau daca are pilozitate mai crescuta se poate vedea la burta sau ma rog.Da te poti spala dar igienic ar fi ca la ceva timp sa te epilezi.La barbati nu e ca si la femei sa se epileze de nu stiu cate ori pe sapt dar din cand in cand acolo si subrat este chiar util

| Freya1 a răspuns:

Nu tare ajuta sincer cremele.Nu stiu cu ce te-ai putea face altceva decat chesti dureroase ceara, epilator etc

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bicurile cele mai proaste pentru ras aceste zone. Eu folosesc aparat de ras de la Gillette Proglide... Aparat mai vechi. Lasa saraciile de bicuri. Ia aparat de ras. Daca nu ia Gillette Breeze. E pentru femei sa se epileze pe picioare. Dar poti folosi unde doresti tu.

Răspuns utilizator avertizat