| Saya a întrebat:

Am o intrebare in special pentru cei care sunt la liceu/ scoala la ora de sport si v-ati scos scutire pentru tot anul. De unde ati luat-o de la medicul de familie? Noua de la scoala ni s-a zis ca cica de la specialist dar multi si-au scos de la medicul de familie si le-a luat-o in calcul profesorul.

mul; tumesc

6 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

De la medicul de familie.insa trebuie sa ai o problema serioasa happy

| Alex0194 a răspuns:

Anul trecut, la mine la liceu, am vorbit cu medicul meu de familie si am vorbit cu medicu de familie si mi-a dat pe tot anul scutire, nu totala dar am facut moderat si a fost foarte bine

| deea40 a răspuns:

Pai de la medic. ce splital. ca aia nu is medici tai personali ca sa zici ca stiu totul despre bolile care elai avut si ***

| kh1ss a răspuns:

Poti sa mergi la medicul de familie, nu trebuie sa mergi la specialist.

| morenaRox a răspuns:

Eu mi-am luat in liceu scutire pe tot anul de la specialist, nu se primeau de la medicul de familie, erau respinse (vorbesc de liceu, la scoala nu stiu )

| ZmbetNevinovat a răspuns:

Pai de la medicul de familie. Mergi la el si vorbesti ii spui ca nu ai chef sa faci sport, numa nu asa direct big grin