| Saya a întrebat:

Am o intrebare in special pentru cei care sunt la liceu/ scoala la ora de sport si v-ati scos scutire pentru tot anul. De unde ati luat-o de la medicul de familie? Noua de la scoala ni s-a zis ca cica de la specialist dar multi si-au scos de la medicul de familie si le-a luat-o in calcul profesorul.

1 răspuns:
| rin a răspuns:

Eu am fost la un medic specialist și nu mi-au acceptat scutirea pe tot anul; am avut nevoie de două scutiri, pentru ambele semestre. dar depinde și de unitatea școlară și de profesorul de sport.