| IustinaSiAtat a întrebat:

Intrebare pentru baieti : Voi cum cuceriti o >fata?:

7 răspunsuri:
| WooLove a răspuns:

Mai Da toate vrei sa le stii tu :-P~

| sebastyancuidiny a răspuns:

Acum depinde unde? Pe strada, in club, pe strand, pe mess/fb? happy

Răspuns utilizator avertizat
| panasonic7 a răspuns:

Ii arat **** si sare pe ea.

| decesuntaici a răspuns:

Fiind noi insine si asa vedem daca chiar vor o relatie serioasa cu noi.

| Sp1r1dushuPrizmat1k a răspuns:

Facand-o sa rada, ii dai nu stiu ce cadouri de ex o bratara si cand se uita in ochii tai si sunteti singrui ii spui mie imi place de tine tie iti place de mine? Good Luck

| Dony_3508 a răspuns:

Trebuie sa arati cat de cat bine la corp atletic, trebuie sa ai un oarecum spirit de viata vesel sa o faci sa rada sa stii sa te imbraci sa stii sa vorbesti.happy