| anonim_4396 a întrebat:

Salut, am o intrebare pentru fumatorii care intretin relatii sexuale. Fumatul va afecteaza viata sexuala? Ma refer cu erectia si restul. Vreau sa imi raspunda doar cei care sunt fumatori si au sau au avut parte de relatii sexuale si daca va afectat intr-un fel fumatul. Ofer funda la cei care isi "dezvaluie" experienta

9 răspunsuri:
| RoCkKiD a răspuns:

Nu am avut probleme pana acum.

Probabil dupa ani de fumat o sa ai ceva probleme dar daca se intampla asta pe la 50-60 sunt impacat ca nu cred ca o sa imi mai arda atata de sex la varsta aia.

| RAY a răspuns:

Da si nu, fumatul poate cauza probleme cardiace care poate duce la impotenta, plus plamani, daca inhalezi fumul ala plamani numai functioneaza normal desi efortul fizic nu poate fi maximizat, cancerul te astepta stii nu

| Violleta2022 a răspuns:

Scuze, ceva s-a intamplat si s-a dublat raspunsul.

| corbulalbrosu a răspuns:

Fumatul isi produce efectele negative si in privita potentei. Deci raspunsul este DA.

| McGregor788 a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Am 15 ani si o marime de 16 in erectie numai ca in ultimul timp nu prea mai am "apetit" erect cand vad o fata dezbracata pe net sau ma rog cum patesc baietii in general sa aiba erectie la ocazii de genul. imi cer scuze daca par penibil dar imi este teama sa nu raman mai incolo cu ea in "mana" )))))

| Violleta2022 a răspuns (pentru McGregor788):

Nu era vorba de copilasi aici, ci de adulti, care fumeaza si care au experinta sexuala. Tu nu esti nici adult, nici viata sexuala nu ai si nici nu fumezi, deci, ai raspuns inutil.

| Alexandrionelu a răspuns:

După 22 de ani de fumat ~ 1 pachet pe zi, încă pot bate cuie cu "dânsa". Probabil totuși sa fi avut o rezistenta mai bună la efort, dacă n-aș fi fumat. Nu este bine sa fumezi, dar nici nu e dracul chiar asa de negru cum este prezentat în campaniile anti-fumat.

Răspuns utilizator avertizat
| Lizuca1234 a răspuns:

Bineînțeles că la un moment dat, alături de o dieta nesănătoasa, alcool, lipsa somn etc. Da, va avea un efect asupra potentei.