| AEWPenta a întrebat:

Salut,am o intrebare probabil care vi s-ar probabil un pic neobisnuita si este adresata si fetelor si baietilor.
Ati dori sa aveti o relatie cu o persoana transexuala daca ar fi de exemplu ca acea fata de pe Youtube Daria Jane? Sau in cazul fetelor ati vrea sa fiti cu un barbat care stiti ca a fost fata?
Intrebarea este strict din curiozitate.

12 răspunsuri:
| Hammurabi a răspuns:

Absolut deloc.

| Donsavas a răspuns:

Multi spun ca nu ar dori dar dacă n ar stii ca i transexuala, cati barbati nu ar vrea macar o relatie sexuala? Sunt si multi care stiu si au fantezia asta sau cauta in secret sa aiba o asemenea experienta sexuala si nu recunosc. Bineinteles ca nu mi se pare ok sa profiti de un om viu, e ca si cand ai profita de un mort. Bravo celor care pot sa vada intr-un om mai mult decât arata aparențele.

| Plato a răspuns:

Doamne fereste. :-&
laughing

| Crackman a răspuns:

Poate o tipa bi happy mai mult nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hm. Nu. Maxim bisexuala rolling on the floor transexuala e prea mult

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacã ma atrage fizic da. Nu e o problema.

| MademoiselleCosmina a răspuns:

Da,n-as avea nicio problema.
Daca e iubire, totul e perfect. happy

| Delcatty a răspuns:

Niciodata. Transsexualitatea, adica disforia de gen este o boala mintala. Stiu ca unora nu le convine sa auda asta, dar, stiintific, asta e adevarul caruia nu ii pasa de sentimentele noastre. Nu ar fi automat problema ca e o boala mintala, dar, cand ai disforie de gen, traiesti cu ILUZIA ca esti ceva ce, in realitate, nu reprezinti. Nu conteaza ca iti faci operatii, ca iei hormoni, cromozomii tai nu se pot altera si in adancul sufletului ramai ce erai la nastere.
As putea fi PRIETENA unei persoane transgender, eventual sa il/o ajut cu fragilitatea sa, dar nu as suporta sa fiu iubita. E ca si cand as fi si hetero, si lesbiana constant, nu prea rezulta ceva armonios.

| Donsavas a răspuns (pentru Delcatty):

Da,poate ca e bolnavă, nu te contrazic, dar cata vreme boala nu i afectează discernămîntul, are tot dreptul să trăiască în libertate.

| Delcatty a răspuns (pentru Donsavas):

Cine a zis ca trebuie inchisa?

| Gofigi a răspuns:

Nu

| Issabelle6789 a răspuns:

Nu am fost pusa in situatia asta dar ma gandesc la faptul ca daca acel baiat(care a fost fata inainte)ar fi sufletul meu pereche si ne-am intelege o viata intreaga atunci de ce nu?!?