| AlexandruAlexandrel a întrebat:

Salut, am o intrebare si sper sa o tratati cu seriozitate...
M-am "jucat" cu iubita mea, si ne-am frecat unul de celalalt, ea era peste mine, si m-am excitat tare si mi-am dat drumul in pantaloni...este posibil ca ea sa fi ramas gravida? ne-am mai frecat cateva secunde dupa ce mi-am dat drumul dar eram amandoi imbracati...

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Pentru ca vad ca unii iti spun ca poate ramane gravida eu iti spun ca nu se poate. Mai citeste si pe aici: http://www.desprecopii.com/info-id-1842-nm-Pot-ramane-insarcinata-daca.htm
Trebuie sa ai contact pe piele.
Uite si aici: http://www.totuldespremame.ro/......inata-daca

11 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Eu stiu unul care numai s-a gandit la una si aia a ramas gravida... A ramas gravida cu altul voiam sa spun. laughing
Vezi daca ai lipsit de la ora de anatomie?!

| corbulalbrosu a răspuns:

In asemenea conditii o sarcina ar fi un miracol, chiar si in situatia/cazul ca ea era in perioada fertila. Sunt convins ca si ei i sau umezit chiloteii dar nu de la sperma ta ci de la scurgerile inerente in asemenea cazuri din vaginul ei din cauza excitatiei.

| corbulalbrosu a răspuns:

Pentru Salontanul Ma intreb si eu cata anatomie, biologie cunosc tinerii de astazi de pot da asemenea raspunsuri. Mai stii s-o fi inventat teleportarea spermatozoizilor. Suntem chiar asa de depasiti? sa nu fi auzit si noi cei mai in varsta?

| Emilian65 a răspuns:

Daca ambii erati imbracati, nu are cum sa ramana gravida.

| Doub a răspuns:

Bai, nu va inteleg. De ce va mai "frecati" unul de altul daca nu stiti absolut nimic despre sexualitate?

Mno, sunt sanse foarte mari sa fii tatic. ^_^

| anonim_4396 a răspuns (pentru Doub):

Am mai auzit intrebari de genul:Am fost la prietenul meu, si-am vizionat un film pe laptop.Am stat aman 2 in pat.Este posibil sa fiu insarcinata? laughing

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

laughing). Chiar nu ii inteleg.

Răspuns utilizator avertizat
| Albres20 a răspuns:

Eu cred ca ai ramas chiar tu gravid.
Ps: take care

| AlexandruAlexandrel explică:

Ti s-a intamplat? intreb pentru ca, cu inca 2 foste mai faceam lucrul asta, si mi s-a intamplat sa-mi mai dau drumul si nu s-a intamplat nimic cu ele...deci sper sa fie totul ok si de data asta, mersi pentru incurajare oricum happy

| DroGhys a răspuns (pentru AlexandruAlexandrel):

Unde ai vazut tu ca LoveSleep te incurajeaza? rolling on the floor