| SteauaROsie a întrebat:

Salut,
am o nelamurire,
acum vreo 2 luni,
eram varza la fete,
foarte timid,

nici macar, nu le priveam in ochi,

cu greu am reusit, sa ma apropii de o fata,
de care imi placea,

tremuram, pe langa ea,
nu ma simteam bine,
asa de timid eram,

si intr o zi, chiar mi a facut placere, sa o conduc pana acasa,
cand ajungem la destinatie,
s a facut liniste in jurul nostru,
si fata se apropie de mine,
eu credeam,
ca doar ne pupam pe obraz,
dar m am trezit ca fata s a infipt in mine, cu un sarut frantzuzesc,

chestia e.
ca dupa sarut m am schimbat, total,
aveam mai multa incredere in mine,
si vorbesc cu fetele orice,
chiar eu insist pe unele subiecte,

credeti ca acel sarut, m a schimbat pe mine,
sau mai e ceva la mijloc?
pe voi ce v a schimbat, din starea aia de timiditate?

Răspuns Câştigător
| aLeGZandeR a răspuns:

Eu cred ca te-a schimbat si timpul, deoarece esti in perioada de maturizare, acum depinde si de varsta ta. Poate o fi si din cauza sarutului pentru ca e posibil sa fi genul sufletist si sa te implici in relatii, fapt ce nu prea e placut cand tu te implici, iar persoana pe care o iubesti te paraseste.

5 răspunsuri:
| andrada a răspuns:

Cred ca ai avut nevoie doar de o fata care sa-ti demonstreza ca esti bunocwinkinghee hee

| Clarity a răspuns:

Pai sarutul ala chiar te-a schimbat, pe multe persoane le schimba anumite lucruri si nu stim de ce dar se intampla, si in bine :p...

| BAIATUL a răspuns:

Asa am fost si eu dar nu stiu cum sa spun tot de la primul sarut a plecat totul acum am mai multa incredere in mine cand vobesc cu fetele si nu imi mai este rusine sa ma apropii de ele.este ceva care m-a luat prin suprprindere si mi-am dat seama ca am o varsta si trebuie sa imi schimb comportamentul dintr-un copil intr-un adolescent si as vrea sa iti spun si tie fratele meu bine ai venit in lumea adolescentilor!

| costescucristian a răspuns:

Increderea in tine e totul ba baietzas...incearca sa ai mai multa incredere in tine

| DuțuAlex a răspuns:

Frate,si eu eram timid cand eram mai mic in ciuda faptului ca am 12 anihappy.dar ca sa scapi de aceasta timiditate trebuie sa te bagi in seama cu toata lumea in special cu fetele.chiar si cu vanzatoarea de la magazin, bibliotecara etc. si vei scapa de aceasta teamawinking