| anonim_4396 a întrebat:

Salut.am o prietena si imi place mult de ea. i-am cerut prietenia.si ea a zis ca nu vrea sa stea deocamdata cu nimeni.si dupa cateva zile. i-am reamintit de intrebare.si ea a zistongueAI M-AI INTREBAT ASA? Vrei sa stai cu mine? eu i-am zis:nu. dar ai zis ca nu vrei sa stai cu nimeni. e clar. ce sa fac? sa insist? inca o data?

1 răspuns:
| Onn3 a răspuns:

Daca vruiai cu adevarat stateai cu ea atunci cand ti-a propus ea, poate mai suferise din cauza altor baieti dar daca tu ai zis nu, acum s-ar putea sa fie nu din partea ei.Dar totul e posibil asa ca mai insista.