| anonim_4396 a întrebat:

Salut.

Am sa va intreb niste chesti serioase, care pe mine ma roade la suflet.

Acum 2 ani o fata a venit in sat la noi, nu era cine stie ce. Adica era slabuta nu prea frumoasa, dar vreau sa spun ca pe mine ma iubea enorm enorm enorm de mult... Adica ma chema sa ma plimb cu ea prin sat la ora 21:00-23:00, se ruga de mine enorm, si eu ca un prost nu am iesit nicio data cu ea, dar asa a continuat timp de 3-4 luni, vara, toamna chiar si iarna...

Eu aveam 13 ani iar ia 14... Acum eu aproape 16 iar ia 17.

Vreau sa spun ca e atat de frumoasa, caraghioasa... este o fata de nota 10+++

Dar nu stiu exact daca mai simte ceva pentru mine... Adicape Facebook nu ma baga in seama ( nici eu nu o bag in seama ) Pe drum ce ma baga ( EA ) in seama, tot asa. adica suntem multi la scoala stam vorbim si fetele de obicei stau in spatele nostru( pe o bordura ) Zic ca mancam seminte, fumam o tigara si vine ia sa ma inpinge ( dulce si frumos )

Depilda azi dimineata pe o poza pe Facebook scria : Da-i tag celei mai simpatice fete din lista ta:

Eu am dat un comentariu : Cea mai nebuna si mai si seamana ( sunt un fel de baiat care nu are tupeu asa sa-i soun ceva gen ( sea mai nebuna si mai e si simpatica. )

Dupa care ea a comentat : Uu ( si cu 3 fete 2 radeau si una cu un pupic in forma de inima )

Peste 1 saptamana imi iau masina. Crede-ti ca va avea incredere sa se plimbe cu mine ( nu am 18 ani si nici carnet, dar conduc AS ).
Sunem amandoi la acelasi liceu ( ea cu un an in fata ) Ar trebui sa ma port intr-un anumit fel la liceu?
Ii plac foarte mult muschi ( patratelele ) Ar trebui sa ma duc la sala? ( am patratele, ii plac enorm, dar sunt mai mici. happy )

6 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Din cate am inteles s-ar putea sa ai niste "patratele" insa in mod sigur nu ai "creier" si din acest motiv esti un pusti imatur dar si mai grav de atat unul iresponsabil. Un adevarat pericol social!

| mihai69 a răspuns:

Ești puțin bâlbâit, nu?
http://www.tpu.ro/......la-noi-nu/
===
Apropo de mașină - știi că e caz penal conducerea fără permis, da? Oricum, sper că ea are mai multă minte decât tine și nu va dori să se sinucidă urcând într-o mașină condusă de un puști fără carnet și fără experiență, dar care deja se crede „AS" (poate „ei, ași!") al volanului.

| Necunoscut112 a răspuns:

Nu te prosti cu condusul fara permis, ca nu mai e ca acum cativa ani sa nu te intrebe nimeni, nimic. Acum si in comune te opreste politia si risti sa faci inchisoare de la 1 la 5 ani.

| Elide a răspuns:

Nu o să fiți împreună stai liniștit...va înțelegeți că prieteni.și odată ce te întâlnești cu vreo fată și va fi dragoste la prima vedere(eu cred în asta)...ce n.a mers de la început n.o să meargă acum.

| En3Rgi a răspuns:

Sincer cred ca inca te place..si daca acum iti place si tie de ea iti spun sa te bagi cu ea in seama, ca maine poimaine o vezi cu unu si o sa fi cam gelos laughing Incearca sa nu o pierzi.Si legat de sala, te duci daca vrei sa arati tu mai bine pentru tine, nu pentru altcineva. Daca ea te place, te place pentru cum esti nu pentru cum arati..bine e si important cum arati cat de cat laughing. Bafta.

| DroIja a răspuns:

Ar trebui să fii suspendat numai pentru felul în care scrii.