| anonim_4396 a întrebat:

Salut.

Am sa va intreb niste chesti serioase, care pe mine ma roade la suflet.

Acum 2 ani o fata a venit in sat la noi, nu era cine stie ce. Adica era slabuta nu prea frumoasa, dar vreau sa spun ca pe mine ma iubea enorm enorm enorm de mult... Adica ma chema sa ma plimb cu ea prin sat la ora 21:00-23:00, se ruga de mine enorm, si eu ca un prost nu am iesit nicio data cu ea, dar asa a continuat timp de 3-4 luni, vara, toamna chiar si iarna...
Eu aveam 13 ani iar ia 14... Acum eu aproape 16 iar ia 17.
Vreau sa spun ca e atat de frumoasa, caraghioasa... este o fata de nota 10+++
Dar nu stiu exact daca mai simte ceva pentru mine... Adicape Facebook nu ma baga in seama ( nici eu nu o bag in seama ) Pe drum ce ma baga ( EA ) in seama, tot asa. adica suntem multi la scoala stam vorbim si fetele de obicei stau in spatele nostru( pe o bordura ) Zic ca mancam seminte, fumam o tigara si vine ia sa ma inpinge ( dulce si frumos )

Depilda azi dimineata pe o poza pe Facebook scria : Da-i tag celei mai simpatice fete din lista ta:
Eu am dat un comentariu : Cea mai nebuna si mai si seamana ( sunt un fel de baiat care nu are tupeu asa sa-i soun ceva gen ( sea mai nebuna si mai e si simpatica. )
Dupa care ea a comentat : Uu

8 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Șo pă ea!

| Eduard196 a răspuns:

Daca vine si te impinge e semn bun happy

| richardetcc a răspuns (pentru Eduard196):

Faza naspa e ca ea ca mai demult am injurat-o/ mi-am batut joc de ea enorm... Imi vine sa-mi rup capu.

| BlyeeetAK47 a răspuns:

Arata-i cine e The Armasar.

| richardetcc a răspuns:

Peste 1 saptamana imi iau masina. Crede-ti ca va avea incredere sa se plimbe cu mine ( nu am 18 ani si nici carnet, dar conduc AS ).
Sunem amandoi la acelasi liceu ( ea cu un an in fata ) Ar trebui sa ma port intr-un anumit fel la liceu?
Ii plac foarte mult muschi ( patratelele ) Ar trebui sa ma duc la sala? ( am patratele, ii plac enorm, dar sunt mai mici. happy )

| LexiEla a răspuns (pentru richardetcc):

Faza cu patratelele e la fel ca faza cu sânii. Nu contează mărimea ca tot frumoase/frumosi sunt. Deci nu.ti fa griji ca nu sunt evidentiate sau mai stiu eu ce. Ideea e ca daca te.a placut asa mult probabil inca mai simte ea ceva (nu la fel de pronuntat, ce.i drept). Vorbeste cu ea mai mult prin mesaje si la scoala, si spune.i ca ti.ai amintit de vremea cand erati mai mici si ca iti pare rau ca te.ai comportant urat. Apoi spune i ca regreti si ca ti se pare o persoana minunata. Vei vedea apoi parerea ei.

| richardetcc a răspuns (pentru LexiEla):

Cum sa-i spun asa? Pai eu mor de rusine...

| LexiEla a răspuns (pentru richardetcc):

Daca ei ii place sa te bage in seama, ar trebui sa treci peste rusine si sa te implici.