| anonim_4396 a întrebat:

Salut, am si eu o curiozitate.
Femeile din filmele acelea, stiti voi cand fac sex an*l simt placere? Ma gandesc ca nu este nici un organ responsabil de placere in zona aceea.
Sunt curios pentru ca din ce am vorbit cu femeile in realitate, spun ca ar dureros si nu au de ce sa faca an*l deoarece nu este pentru sex.

8 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Da, anusul e plin de nervi care produc placere, atata timp sexul anal e facut corect, cu lubrifiant si tot ce e necer.

| anonim_4396 explică (pentru Wr3nch):

Asta inseamna ca si barbatilor ar trebui sa le placa nu? laughing)) bine vorbesc de cei care incearca adica gay.
Dar logic asa ar fi nu?

| Wr3nch a răspuns (pentru anonim_4396):

Clar. Din pacate e stereotipul ca daca iti place anal ca barbat esti gay, ceea ce nu e corect, pentru ca si o femeie iti poate baga un strap-on.

| anonim_4396 explică (pentru Wr3nch):

Asta asa e pana la urma faci ce vrei in intimitate cu partenera ta. Dar na ideea e sa nu li se para lor ciudat, trebuie sa dai de o perversa laughing

| Unbaiatde12ani a răspuns (pentru Wr3nch):

Eu am 12 ani si stiu Mai multe la sex decay parintii mei Lol

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mai contează și de persoana in cauza cu care fac anal, nu numai analul în sine. Pot sa simtă plăcere unele, altele o fac numai pentru bani și atunci clar nu simt plăcere așa mare, pentru că n-a nu se lărgește așa tare.
Lasă femeile din realitate, că alea nu-ți spun pe fata ce le place sexual, unele zic că le e scârbă sau se dau că nu le place analul. Sa nu fie judecate de tine, depinde și de cum întrebi o femeie daca o întrebi, ți-e îți place să ți-o iei in gaura, ceva de gen, nici într-un caz nu o sa ai un răspuns sincer.

O femeie care îi place de tine, o sa vrea să încerce asta numai pentru a-ți aduce ție plăcere. Chiar daca nu-i place analul.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Sufletul e in anus?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Gen ma amuza chestia asta, ca daca le place anal, cred ca se gandesc clar. ''si lu asta i-ar place ca doar anusul e la fel si la baieti si la femei''