| lovewins25 a întrebat:

De ce in filmele porno femeile mereu arata pe fata lor ca simt placere,gem si alte chestii,dar barbati nu prea au alta mimica a fetei? Stiu ca sunt departe,relativ de realitate filmele porno, dar asa e si in realitate?

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cui i ar placea sa se uite la un barbat care urla? sa fim seriosi

| corbulalbrosu a răspuns:

Fiindca nu cred ca ar fi atractiva o actiune chiar si de sex in care pe fata ei s-ar citi/exprima indiferenta, nepasarea sau chiar grimasele de durerea.Filmul trebuie sa transmita placerea de a face sex.

| Alcyon a răspuns:

Fiindca filmele alea sunt facute mai mult pentru barbati. Daca femeia ar sta ca o mobila, n-ar mai fi excitante.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cum sa fie asa in realitate? Vezi cauta ceva documentare gen:real sex vs porn sex si-o sa vezi diferenta.Ei sunt doar niste actori pusi sa-si joace rolul.Acasa la ei, in viata personala nu fac asta...fac dragoste cu femeia si sotia lor.Cauta filmul asta: Marie and Jack: A Hardcore Love Story.Sotul si sotia sunt actori de filme xxx, dar apoi cand sunt ei 2 acasa e cu totul alta poveste. Uita-te e super filmul.Acesta este filmul care m-a facut sa renunt sa vizionez astfel de filme, fiind o pierdere de timp.Bafta si Noroc!

| Voidwithin a răspuns:

Pentru ca publicul majoritar este de sex masculin.