| AlexFX810 a întrebat:

Salut, am si eu o intrebare. Am facut sex si a durat cam 10 minute ceea ce mi se pare ciudat fiindca de obicei dura mai mult. Eu am fost si speriat ca am luat hiv dar numai ca eram ipohondru(bolnav inchipuit).Mi-e teama sa nu sufar de ejaculare precoce fiindca m-am si masturbat ceva timp. Psihologul mi-a spus ca pot suferi de ejaculare precoce din cauza fricii. Ce credeti? Cum as putea sa rezolv problema?

2 răspunsuri:
| Vektor a răspuns:

Eu zis sa cauti alt psiholog.

| UTB a răspuns:

Eu zic ca n-ai nimic. se intampla uneori sa-ti dai drumu repede...