| anonim_4396 a întrebat:

Am 24 ani si sufar de ejaculare precoce.

11 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Iti recomand clinica On, au filiale in toate orasele mari din tara.

| Sara2 a răspuns:

Nasol

| Cretaker a răspuns:

Lol, cool story bro.

| swet girl 22 a răspuns:

Eu am avut un iubit care la 24 de ani nici nu simtea cand ejacula si ma puteam trezi gravida daca ma luam dupa mintea lui si cand vazui ai spusei bai baiatule ia si mergi pe drumu tau si lasa-ma pe mine a n-am nevoie de un barbat care peste un an doi nu mai are scula buna, adica ramane ipotent, si pentru chestia asta ma uraste si acu.asa si tu cred ca nu mai ai multcryinglaughing

| covexrobu a răspuns:

Cauta pe google si ai sa gasesti multe chestii care sa te ajute in problema ta. Daca vrei mai simplu mergi la farmacie cumpara un tub de Lidocaina Spray si da-ti pe instrument dupa care trage prezervativ pe el si poti o sa te tina cel putin 45 de minute.

Răspuns utilizator avertizat
| Danny_2007 a răspuns:

Mergi la farmacie cere Lidocaina Spray, este foarte bun, ce sa zic si prietenul meu avea astfel de probleme, dar acum e mult mai bine, succes in pat

| xSoaked a răspuns:

Okay!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai stai linistit ca si eu's in aceeasi situatie. Ling bine dodoasca vreo trei sferturi de ora pana se urca pe pereti si-mi smulge tot parul din cap, dup-aia bag mestecaul vreo 10 minute si gata, am scapat de streslaughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Recomand cu mare incredere sa cumperi chinese brush si stud 100 ai sa vezi ca in timp vei avea performante sexuale fara sa mai ejaculezi asa de repede. am incercat si eu de la un sex shop romantic

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Gasesti aici tehnici impotriva ejacularii precoce, natural: http://tehnici-potenta.uv.ro/ejaculare_precoce.html