| anonim_4396 a întrebat:

Cum poti sterge o intrebare pe TPU?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

A. Daca baiatul vine sa-ti ceara prietenie sau sa te invite undeva, inseamna ca te place.
Faptul ca se uita, nu inseamna ca te si place, se poate uita din curiozitate sau pentru ca-l irita privirea insistenta. Deci, ignora uitatul!

B. Daca iti place de un baiat, o sa-ti dai seama singura!
Daca nu ti-ai dat seama, inseamna ca nu-l placi si nu ai sentimente pentru el.

| Fetitzacekurai a răspuns:

Chiar nu stiu de ce nu s-a postat toata întrebarea dar restul era ca mie nu îmi e jena sa vorbesc fata in fata cu el dar când el nu e in preajma mea ma tot gandesc la el...

| Violleta2022 a răspuns (pentru Fetitzacekurai):

Pentru ca ai lasat spatiu foarte mare intre fraze, nu a mai incaput si ultima parte de scris.

| Anonimus6999 a răspuns:

Cu talent