| RazvanGandalf94 a întrebat:

Salut,am si eu o intrebare: Ieri a fost ziua unui coleg iar acolo o colega statea pe scaun,s-a ridicat, mi-a spus sa ma asez iar dupa s-a asezat pe mine.O ora mai tarziu ne-am pus toti la o masa afara si din nou, acelasi lucru s-a intamplat.Inca o ora mai tarziu am inceput sa ne spunem unul la celelalt "iubire" iar mai tarziu mi-a spus ca de fapt nu eu sunt iubirea ei, doar imi zice ea asa, dar n-a vrut sa spuna si motivul; si chiar sunt sigur ca place si pe altcineva deoarece mi-a spus chiar cum il cheama.Tin sa mentionez ca ma cunosc de mult timp cu fata asta. Ceea ce vreau sa va intreb este: acea fata chiar ma place sau m-a bagat in friendzone?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Ce te opreste sa o tii de ambele maini, sa te uiti in ochii ei si sa o intrebi in mod direct. Incearca fiindca procedand astfel nu se va putea eschiva. Succes.

3 răspunsuri:
| ywar a răspuns:

Cum adica te-a bagat in friendzone? Ce-i aia? poate te-a bagat in... clubul celor care stiu gramatica limbii romane, ceea ce desigur e magulitor. Dar daca tot a stat cum ar veni in poala ta de ce nu ti-ai manifestat iubirea? Iubirea creste si creste si ajunge mare...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii placea de alt baiat de acolo si tu ai fost folosit pentru a-i atrage atentia respectivului.

| robi1990 a răspuns:

Poate era beata laughing happy