| McMg a întrebat:

uitati acum mult timp 2 prieteni de familie (nu rude de sange) au fost nasii de cununie ai parintilor mei eu au o fata iar eu sunt evident baiat si e sunt indragostit de ea si ea de mine ar fi ok sa fim impreuna?

Răspuns Câştigător
| Virkno a răspuns:

Da dc nu ar fi ok? Te gandesti ca parintii vostrii ar zice ceva.Iti zic eu cand exista iubire nu mai exista nico limita pentru acei indragostiti asa ca fiti mah impreuna.Si daca e sa zica parintii tai ceva, zici si u:"pan la uram ce va pasa voua, nu voi va sarutati cu ea" si nu mai au ce sa zica.Multa bafta!

1 răspuns:
| Allexis a răspuns:

Normal ca da. Nu sunteti rude de grad I, deci nu e nici o problema.