| FumeZ sEnTimEnTe a întrebat:

am si eu o mica problema, de la un timp in coace, ma port foarte ciudat cu prietenul meu, am niste sentimente reci fata de el, simt ca parca nu-l iubesc dar ca undeva ma doare acest nu-l! nu stiu cum asa putea sa ma schimb, el imi spuni permanent ca simte ca eu sut cea fata de alta data, care il iubea enorm! m-a intrebat daca mai am pe cineva, i-am spus ca nu, deoarece intr-adevar nu am pe nime, numai pe EL! dati-mi un sfat cu asa putea readuce la normal! mersi mult :*

3 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, sentimentele ori sunt, ori nu. Poate ca esti confuza dar eu totusi cred ca il iubesti.Nu lua o decizie pripita. POate ca a intervenit monotonia in relatie, poate ca obisnuinta ori confuzia.
DAca vrei sa continui relatia cu el, vb.deschis cu el, face-ti lucruri noi, daca chiar vreti, impreuna puteti face ca relatia sa fie una frumoasa si sa reinvie sentimentele dinainte.

| vyolycy a răspuns:

Parerea mea:stai bine si gandeste poate ca ai o perioada mai prosta, e normal, dar gandestet ca trecatoate starea asta si ca daca iei decizii nelalocul lor siguri o sa iti para rau.GANDESTE-TE bine ca dupa aia e de belea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa sunteti voi tarfele