| nicaruaga a întrebat:

Salut
am si eu o mica "problema", si am nevoie de unele sfaturi, si rog anticipat, "expertii" sa se abtina de la ironii si alte prostii.

De curand m-am trezit cu o mica problema: m-am combinat cu o tipa care se pare ca e virgina, si stiu sigur ca e, nu mi-a spus doar ea. Problema e ca eu nu am avut o prietena care sa fie virgina nici la 14 ani, si nu prea stiu cum sa ma comport. Pana acum totul era foarte simplu pentru mine, doar ca virginele au mentalitate diferita, pentru prima oara in viata mea ma tem sa ating prietena pe sani sau pe fund pentru ca ma tem de reactia ei.
Va rog sa imi dati unele sfaturi (mai mult fete.ca probabil ele inteleg mai bine), despre cum ar trebui sa procedez si cat de departe pot sa merg.

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

E de apreciat, ca te gandesti la ea si vrei ca si ea sa se simta bine.
Eu zic sa nu te stresezi prea mult pe aceasta tema. Daca are deja 20 de ani si simte si ea acelasi lucru pentru tine (simte, nu?), in mod sigur, i-ar placea sa fie atinsa, mangaiata..., cu toate ca e inca virgina (si virginele sunt femei si au si ele aceleasi necesitati, dorinte ca si toate celelalte). Linisteste-te si poarta-te normal, exact asa cum simti! Fii tu, si o sa fie bine! Succes!

14 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Succes, Nicaruaga!
Si nu te mai stresa atat! O sa fie bine...

| IloveME a răspuns:

Cred ca ar trebui sa fi tu. poartate la fel ca si cu celelalte nu cred ca ar deranjao! iar cu un acord in doi(adica sa vb cu ea)vei sty cat de departe poti ajunge!
daca e virgina nu inseamna ca este bibelou si daca o atingi se va sparge big grin

| Betty18 a răspuns:

Deci tipa nu are 14 ani ci 20! laughing

pai in timp ce va sarutati coboara mana usor catre fund si iti va ridica ea mana daca nu-i convine, atinge-o pe sani...intai pe bluza daca te lasa si sub bluza...ia-o usor sa nu creada apoi ca vrei doar sex de la ea prin aceste gesturi!

succes

| nicaruaga explică:

Nu, ai inteles gresit (eva), nu are 14 ani, am zis ca nu am fost impreuna cu o virgina nici macar cand aveam 14 ani. ea are 20 ani, si is tare incurcat, parca ma tem de reactia ei daca ii ating sanii, e prima oara cand simt asta, adica... daca ii ating sanii, nu e ca si cum am face sex in secunda urmatoare, dar parca imi e frica ca ea nu stie asta si se sperie

| nicaruaga explică:

Ca sa nu intelegeti gresit, eu nu caut sfaturi pentru a o baga cat mai repede in pat. tin foarte mult la ea, si ii dau tot timpu din lume, eu vreau ca in momentele cand is cu ea, si o sarut sa se simta cat mai bine, dar parca ma tem ca treaba nu sta la fel ca celelalte fete

| nicaruaga explică:

Da, si ea simte acelasi lucru pentru mine. mna.o sa incerc desi.:-s. dumnezeule, fata asta ma face sa ma simt de parca as fi virgin si e prima prietena care am avut-o vreodata

| flor_4630 a răspuns:

Intradevar,o fata virgina are mai multe pretentii de la tine."Prima oara" pentru ea este un moment extrem de important pentreu ea.Nu te grabi sa o penetrezi brusc, ia-o usor si opreste-te de cate ori este nevoie, pana cand ve-ti reusi.Crede-ma ca te va aprecia foarte mult.Bafta!

| RemaxiS a răspuns:

Man sfatul meu cheamo la mol si incearca sa faci ceva cu ea (so dezvirginezi ca asa nu mai ai problema aia)

| rechinosu a răspuns:

Daca are 14 ani mai asteapta putin pana sa treci la fapte ca totusi are o varsta frageda,mai bine fi romantic, protector, intelegator.

| CucuBauContSters a răspuns:

Deci am 14 ani, mai o poti lasa putin daca afla parinti e nasol.Nu mori :]]. face`ti petting si va abtineti placerile.Si crede`ma la 14 ani nu are cums a nu ii placawinking Poti sa ii pui unde vrei mana atat timp cat te placelaughing

| TudorDD a răspuns:

Fratele meu, dă-mi numărul ei și îți rezolv eu orice teamă

| nicol_3839 a răspuns:

Pai ia-o usrel si vezi daca vrea sasi inceapa viata sexsoala bine dar daca nu incerca sa o convingi daca tii intr-adevar la ea

| eVa002 a răspuns:

Un singur sfat...las'o pe ea sa faca un fapt,sa zica ceva ce ar da de inteles ca poti sa o faci...si fi foarte finut cu ea.,si daca am inteles eu bine,daca are 14 ani mai asteapta putin pana sa treci la fapte ca totusi are o varsta frageda

| eVa002 a răspuns:

Un singur sfat...las'o pe ea sa faca un fapt, sa zica ceva ce ar da de inteles ca poti sa o faci...si fi foarte finut cu ea., si daca am inteles eu bine, daca are 14 ani mai asteapta putin pana sa treci la fapte ca totusi are o varsta frageda