| anonim_4396 a întrebat:

puteti sa-mi da-ti ceva sfaturi in problema mea..am deci 19 ani, si prietena mea 18..am incercat sa o dezvirginez si prima oara nu am terminat ca avea dureri si nu am vrut sa o chinui.a doua oara am "patruns" mai adinc.a avut dureri mai mari..acum o ating si cu mina si o doare...adica simte.ce poate avea? e normal pentru o fata virgina? ..ca doamne ce greu patrund la ea, sau cauza e ca sunt primul care o atinge peste tot...si va rog fara prostii de genul ca nu stii ce faci,esti prost. vreau sfauri doar, cei care stiu..ms

14 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Folosesti ulei de motor shell pe pistonul tau si o sa vezi ce fata de bucurie o sa faca cand incepe combustia. Deci un lubricant durex e apropiat sa mai atenueze durerile in cazul ei.

| neutrino a răspuns:

Anormal este ca ea si-a ales un partener incapabil, prin lipsa de experienta si nu numai, de a duce la bun sfarsit o asemenea misiune. Ea va avea o amintire urata despre acest mare eveniment din viata ei.

| ywar a răspuns (pentru neutrino):

Yo! I love u more happy

| Emilian65 a răspuns:

Foarte bine ca ai procedat asa. Cu rabdare se ajunge departe.

| ywar a răspuns:

Citeste de 100 000 ori raspunsul lui Neutrino caruia uneori, trebuie sa-i ridicam statuie pentru raspunsurile geniale pe care le ofera.
Ti-a spus foarte bine... esti incapabil sa ai tact cu o virgina si ghici ce? ea e vinovata, nu tu!

| adrian195 a răspuns (pentru ywar):

Hai cauta-ti de nevoie.....ca la sigur nu te-ai nascut "geniu"...cum nici neutrino tau

| ywar a răspuns (pentru adrian195):

Ma putulica, tu ai 19 ani eu am destui peste tine -- 30 si de ani. Eu am fost ca tine, tu nu ai varsta mea si experienta mea. Tu esti la inceput si cand vezi si tu un filmulet la TV te duci si te masturbezi ca ultimul adolescent fara minte. stai in banca ta ca stai foarte bine. Invata la scoala ca vine sesiunea sau ce vine si lasa femeile in grija unuia cu tact care stie ce sa faca. Tu ti-ai bagat ce ti-ai bagat ca intr-o bucata de carne. Eu daca eram tatal fetei te bateam de c-c-i pe tine.

| Alcyon a răspuns:

Nu-i asculta pe cei de mai sus. Asa e la inceput, merge mai greu. E bine s-o luati treptat, azi putin, maine inca putin, sa i se obisnuiasca trupul cu actul sexual. Vaginul ei este foarte rigid, fiindca e practic un muschi ce n-a mai fost folosit pana acum; e normal sa o doara.

| Anuskaa a răspuns:

E normal sa o doara, depinde de la persoana la persoana, pe mine m-a durut primele 4 acte sexuale, in special "prima oara", cu timpul trece.

| somebodythatiusedtoknow a răspuns:

E normal sa aiba dureri, ia-o usor, cu rabdare, procedeaza ca pana acum. Nu o chinui daca vezi ca nu se poate. Lucreaza mai mult la preludiu, nu-i da timp sa se gandeasca la faptul ca urmeaza s-o penetrezi si o s-o doara. Se va incorda si nu vei mai avea nicio sansa. Nu insista daca vezi ca are dureri, o sa-i lasi o amintire neplacuta.

| Bianca_Ursan_1994 a răspuns:

Incearca sa o iei usor..usor..si incearca sa inpingi brusc o so doara.dar dupa aia e ok!

| somebodythatiusedtoknow a răspuns (pentru Bianca_Ursan_1994):

Tu nu stii cum sa-ti dezvirginezi prietena, dar dai sfaturi la altii? Hai ca asta e buna! laughing

| Bianca_Ursan_1994 a răspuns (pentru somebodythatiusedtoknow):

Bah frate asata si eu stiam,,,! dar eu altveca am, intrebat

| AnNaMarRia391 a răspuns:

Nu stiu ce sa spun. e si ceva normal sa o doara. mai ales ca e prima data. dar e posibil sa faca asa deoarece ii este frica. si se preface ca o doare ca sa nu mai continui.winking