| anonim_4396 a întrebat:

Salut am si eu o problema. Am inceput sa discut cu o fata pe
Facebook cam de o saptamana. Am facut rost de nr ei de telefon dupa 1 ora. Am chemat-o afara de 2 ori iar ia mi-a zis ca nu poate. M-a bagat dupa accea in sea si m-a intrebat la ce ora intru la liceu pentru a merge aman2..nu s-a potrivit prpgramul. Ieri m-am intalnit cu ea in tramvai dar din cauza aglomeratiei mi s-a putut urca langa mine. A fost prima data cand-a vazut face2face... Eu ma uitam la ea iar ea parca se uita in alta parte... Se poate sa nu ma placa? Coborat jos din tramvai si nu m-am pupat cu ea pe obraz dupa care condus-o acasa si imsfarsit ne-am pupat pe obraz... Am ajuns acasa am bagat-o iar in sema si am inceput sa discut. M-a intrebat daca ma joc pe pc etc. am inceput sa o abordez si mi-a zis ceva de genu... Nu sunt buna, nu ma cunosti in totalitate doar o mica parte... Faza e ca ii faceam complmente inainte si incepea cu dalea, ma minti, nu e adevarat fara ca ea sa-mi faca. Se poate sa fiu in Friendszone? Se poate sa nu ma placa? Daca da cum pot iesi? Sa o las si pe ea sa vad daca ma baga in seama? Faza e ca ieri m-a asteptat c 10 min pana am ajuns, liceu meu e mai departe decat al ei.big grin... Recunosc nu prea le cu seductia. Sa o chem in oras si sa vad?

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Cheam-o in oras, dar cat mai in centru!

| ViatacuLouie a răspuns:

De ce am impresia ca am mai auzit exact aceeasi poveste de la alt utilizator?
Jos troll-ul.