| Ionut_Daniel_1992_f6ux a întrebat:

Am si eu o problema in dragoste. Am o relatie de 1 an si 6 luni, iar iubita mea este virgina.
Ea nu doreste sa facem dragoste.
Am vorbit despre asta, dar a zis sa i dau timp ca sa se simta pregatita. Zis si facut.
Pana in momentul de fata, adica dupa atata timp tot chestia asta sustine ca nu e pregatetita. Are 16 aproape 17 iar eu am 18 ani.
Ce ar putea sa o impiedice? Eu ma gandeam ca este sfarsitul relatiei sau ceva.

9 răspunsuri:
| ania a răspuns:

Daca chiar o iubești cere-o în căsătorie.La fel cum un băiat simte nevoia unei relații fizice o fată simte nevoia să știe că cineva îi e dedicat în totalitate ei, că băiatul alege să fie responsabil pentru viitorul lor împreună.A văzut multe prietene devenite in ciuda unor declarații furtunoase, neinteresante pentru foștii lor, nu se grăbește să intre în tagmă.,

| Emilian65 a răspuns:

Dacă spune asta, înseamnă că nu vrea sa facă sex la vârsta asta. Tu, este ca băiat cuminte ce ești, asteapt-o pana când ea spune ca este pregătită sa facă sex cu tine.

| alina2k18 a răspuns:

Puteti face pettingwinking

| ywar a răspuns:

Eeeh, zi frate asa! Eu as prinde-o la dus, fratioare! Cand e in dus, i-o bagi cand se apleaca dupa sapun. Ce dracu ma, tot eu sa te invat!
Da-o la dracu cu 17 ani, de ce nu ai prins-o de la 15?

| Treaem24 a răspuns:

In primul rand ca simte ca nu ne pregatita daca ti la ea respectau dorinta oricât o dura nu crezi

| Numelecontuluinupoatefimodificat a răspuns:

Daca nu ai dat la buci pana acum, eu zic sa nu mai incerci si sa iti gasesti alta fata, chit ca o "iubesti". Iubeste-o cu sufletul si da cu barosu in alta parte

| CamiCamelia18365 a răspuns:

Ea este posibil sa nu vrea pentru ca este greu sa te dezvirginezi, la fete doare pentru ca ele au si ciclul. Eu iti spun sa astepti, daca nu e pregatita, nu o forta! Crede-ma, este foarte dureros. Am simtit-o pe pielea mea cum e.